Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Motor, převodovka, výfukový systém / Přestavba automat-manual
28.03.2015 06:42 - Přestavba automat-manual 2802470
Boris1959
Město: Náchod, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 31

99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj zdravím všechny.Na mé C 5 se rozbila automatická převodovka a otázka zní.Dá se z toho udělat manuál?Myslím hlavně po stránce elektroniky,jestli by to šlo nějak vyřešit.Po stránce technické si myslím,že by to problém nebyl,už jsem jednou tohle dělal,i když na jiné značce.Beru to jako krajní řešení,výměna automatu za automat by mě vyhovovala určitě víc,ale převodovku nemohu nikde sehnat.A s C5kou se rozloučit taky nechci,bo mě se líbí a vyhovuje.Dík za případné odpovědi.

28.03.2015 08:31 - Re: Přestavba automat-manual 2802498
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Boris1959 napsal(a):
Ahoj zdravím všechny.Na mé C 5 se rozbila automatická převodovka a otázka zní.Dá se z toho udělat manuál?Myslím hlavně po stránce elektroniky,jestli by to šlo nějak vyřešit.Po stránce technické si myslím,že by to problém nebyl,už jsem jednou tohle dělal,i když na jiné značce.Beru to jako krajní řešení,výměna automatu za automat by mě vyhovovala určitě víc,ale převodovku nemohu nikde sehnat.A s C5kou se rozloučit taky nechci,bo mě se líbí a vyhovuje.Dík za případné odpovědi.


Technicky i elektronicky je možné cokoli , ale je to nerentabilní - převýší to cenu vozu a i cenu repase - jediné co bude asi největší problém je to zlegalizovat (nepovolí to nikdo)

28.03.2015 12:02 - Re: Přestavba automat-manual 2802558
pivovarnik
Město: Radnice, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v SXPočet příspěvků: 17
99 Poslat soukromou zprávu
Tady nabízí aut.převodovku.link.


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator