Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Diagnostika, software, navigace / VDO a BMW
10.06.2014 13:55 - VDO a BMW 2704644
Delict
Město: Podhajska, Auto: Citroen C6 2.7 HDi V6 24V TwinTurbo ExclusivePočet příspěvků: 717

99 Poslat soukromou zprávu
Zdravím

Pri hladaní možných vylepšení systému VDO, som zistil že BMW využíva podobnú jednotku ako Citroen C5 alebo Peugeot 607

-Zdechla mi CD navigačná jednotka.. nerozbehne sa, nesvieti,nereaguje
-meni ju neplánujem, skôr budem dorába inú navi s iGO primo (využijem video vstup a vymením rádio kotré bude ako interface)

-Napadlo ma či je možné použi jednotku z BMW
výrobca vyzerá by ten istý ako pri citroene (Phillips)
-využíva CD-i formát SW čo je tiež výroba Phillips
-operačný systém Microware OS9
.. aj keď nálepky hovoria o výrobcovi VDO
v jednotke je len jediná pozmenená čas a tou je PSA software na jednej karte

.link.

Takže myslím že jednotka VDO Citroen je rovnaká ako BMW MKIII , kde ju často vymieňajú za modernejšiu MKIV , rozdiel je v 3D zobrazení a vo formáte obrazu 4:3, 16:9..pri prehodení jednotky je obraz roztiahnutý ..kvoli tomu menia aj display

Návrhy?

Přílohy:
BMW GPS MK4.JPG ( 66143b ) - BMW MKIV GPS +DVD

10.06.2014 18:54 - Re: VDO a BMW 2704697
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2404

U??vate? Poslat soukromou zprávu
MK II,je ta samá,co je VDO v I, MKIII a MKIV jsou DVD a je v podstatě stejná s RT3,akorát nevím,jak se softem
Jo,ale mám takovej pocit,že MKII nemají všechny optickej výstup... Takže nepoužitelný,jako náhrada VDO

10.06.2014 19:26 - Re: VDO a BMW 2704710
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Jestli je to DVD, tak to nebude stejný jako RT3. Ta má jen CD.

10.06.2014 19:45 - Re: VDO a BMW 2704718
Delict
Město: Podhajska, Auto: Citroen C6 2.7 HDi V6 24V TwinTurbo ExclusivePočet příspěvků: 717

99 Poslat soukromou zprávu
VDO je ekvivalent MKIII pokial viem..je to podobne aj v suboroch pre update

Ak to spravne chápem tak je to na rovnakom pc -Phillips carin

.link.

Otázne je ..ako velmi zmenili soft, bmw vs psa ..

..a sakra uz som si to vsimol..MKIII a MKIV nemá opticky výstup..aj keď rozmýšlam prečo ho citroen má a bmw nie?!

Už mi zostáva len sa modli aby neskapal aj PC obrazovky..
Tu navi prakticky nepotrebujem..soft updatnuty .. a češtinu uz davat nebudem (nepoznam české mesiace )

Každopádne.. diely ako mechanika a ostatné sú totožné

10.06.2014 20:33 - Re: VDO a BMW 2704736
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2404

U??vate? Poslat soukromou zprávu
MK III z E65 má optickej výstup,ale blbě ho budeš shánět-sraly se.
Mikra:mají DVD mechaniku,ale žerou ty samý mapy (na cd i dvd),jako RT3. Stejně,jako RT4 a CCC mají HDD,ládují se do nich stejný podklady,akorát,že CCC má dvd mechaniku,takže ti stačí 1-3 dvd

11.06.2014 01:07 - Re: VDO a BMW 2704883
Delict
Město: Podhajska, Auto: Citroen C6 2.7 HDi V6 24V TwinTurbo ExclusivePočet příspěvků: 717

99 Poslat soukromou zprávu
Skúsim opravi moju navi vdo..ak nie tak mi ju netreba je to starina a je použitelná len núdzovo..niekam na druhy koniec sveta by som si s nou netrufol

Chcel som ju len na experiment, či sa mi podarí zmeni SW v pc LCD..ale asi je to vela roboty za málo úžitku..
Teoreticky bude jednoduchšie kúpi nový LCD aj s modulom a OS, a len neak previes data z VANu...keby sa na to niekto chytal nech dá vedie


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator