Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / Necitelny LCD display palubniho pocitace / C5 III
03.06.2014 18:03 - Necitelny LCD display palubniho pocitace / C5 III 2701780
hudman
Město: Kromeriz, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 138k (100kW) TourerPočet příspěvků: 10
99 Poslat soukromou zprávu
hojte, 2009 C5 Tourer mi spatne zobrazuje ten malej display palubniho pocitace co je namisto velke NAVI. Jak je zima, vse ok, ale jak se to vyhreje na slunicku, nejde to skoro cist. Je to cele carkovane a podobne. Sehnal jsem novej z bouracky, ale nevim jak mam rozdelat ten ramecek okolo. nasel jsem pod listou 3 sroubky, ale vyndat to stale nejde. asi by zvitezila hruba sila nad rozumem, ale to bych pak musel krome lcd kupovat i celej ten plast
poradte nekdo prosim jak to rozkuchat

03.06.2014 21:21 - Re: Necitelny LCD display palubniho pocitace / C5 III 2701818
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2406

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Vycvakᚠopatrně tu tenkou ozdobnou lištu,pod ní je (myslím) 5 torxů. Ty vyšroubuješ a odcvakneš nahoře celej ten panel a pod ním už uvidíš dva šrouby,kterýma drží ten display Snaž se všechno vycvakávat jakoby kolmo-nepáčit do stran.


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator