Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Ostatní technická diskuze / po výměně spojkové sady nejde nastartovat
|< < 1 2
31.05.2014 10:26 - Re: po výměně spojkové sady nejde nastartovat 2700993
Prcek
Město: Brno, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 4
99 Poslat soukromou zprávu
Setrvák se neměnil, jen lamela, přítlačák a ložisko. Snímač jsem vyndal před demontáží, abych mu neublížil. Kostra je zpátky na svým místě.
Jenom to točí a ani to neblafne.
Diagnostika vyházela kde co i to, co tam není.

31.05.2014 10:54 - Re: po výměně spojkové sady nejde nastartovat 2700996
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Prcek napsal(a):
Setrvák se neměnil, jen lamela, přítlačák a ložisko. Snímač jsem vyndal před demontáží, abych mu neublížil. Kostra je zpátky na svým místě.
Jenom to točí a ani to neblafne.
Diagnostika vyházela kde co i to, co tam není.


Diag - měřené hodnoty - synchronizace ANO - tlak nafty alespoň 60.-70. - po zapnutí klíčku nesmí hlásit imobylizér faulty . (pokud to bude takto musí to chytit) Smaž chyby a pokus se to nastartovat - podívej se co to vyhodilo za chyby - rozklikni a podívej se na hodnoty které chybu vyvolaly - počítač (ecu) nesmí být blokovaný!! Kdo dělal diagnostiku?

02.06.2014 09:50 - Re: po výměně spojkové sady nejde nastartovat 2701437
Prcek
Město: Brno, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 4
99 Poslat soukromou zprávu
Tak jsem se díval a tlak paliva je nula. Po zapnutí klíčku to hlásí economy mode actived, jinak nic. Chyby jsem smazal, pokusil jsem se to nastartovat a chyby to vyhodilo stejný, jako by se nesmazaly. Ecu není blokovaná. Diagnostiku jsem dělal já.

02.06.2014 12:22 - Re: po výměně spojkové sady nejde nastartovat 2701468
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Prcek napsal(a):
Tak jsem se díval a tlak paliva je nula. Po zapnutí klíčku to hlásí economy mode actived, jinak nic. Chyby jsem smazal, pokusil jsem se to nastartovat a chyby to vyhodilo stejný, jako by se nesmazaly. Ecu není blokovaná. Diagnostiku jsem dělal já.


Je slyšet po zapnutí klíčku čerpadlo v nádrži?Z ecomódu to dostaneš jen když to nastartuješ(nemá vliv na nastartování),v BSM jsi zapojil vše jak má být(levá velká svorkovnice- silnější kabliky(druhé,nebo třetí od zadu) jsou podávací čerpadlo v nádrži)-musí být slyšet po zapnutí klíčku-nebo si schoď přívod z nádrže na filtru a musí z něj po zapnutí klíčku téct nafta,pokud je to plné vzduchu může chvílku točit než chytne.Pokud nejde čerpadlo tak silnější kablíky na svorkovnici čerpadla je napájení - připoj na třeba na zástrčku a jestli půjde tak by to mělo chytit.

02.06.2014 13:07 - Re: po výměně spojkové sady nejde nastartovat 2701480
Prcek
Město: Brno, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 4
99 Poslat soukromou zprávu
Jo, čerpadlo je slyšet. Neměl jsem to rozpojený, vyseparoval jsem ten plast z podtoho. Po shození přívodu je sucho.

02.06.2014 21:30 - Re: po výměně spojkové sady nejde nastartovat 2701593
vseved
Město: Mratín, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW) TourerPočet příspěvků: 636

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Prcek napsal(a):
Po shození přívodu je sucho.

I pod vozem? Kolik nafty v nádrži? Sundat hadičku z podávacího čerpadla, zapnout.1) Neteče nafta: a) není dost nafty v nádrži, b) podávací čerpadlo nefunguje jak má. 2) Teče nafta: a) ucpaná (skřípnutá) hadička k filtru b) nedostatečný výkon podávacího čerpadla.

02.06.2014 22:13 - Re: po výměně spojkové sady nejde nastartovat 2701620
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Prcek napsal(a):
Jo, čerpadlo je slyšet. Neměl jsem to rozpojený, vyseparoval jsem ten plast z podtoho. Po shození přívodu je sucho.


Nechápu? - čerpadlo je v nádrži zezhora(pod pravou zadní sedačkou) dává 3,5 baru - to je dostatečný tlak na to aby tě zcákalo naftou až na přední sedačce - pokud běží čerpadlo a odpojíš přívodní hadici na filtru a je v nádrži nafta tak poteče z hadičky nafta - pokud neteče slyšíš čerpadlo aditivace a né podávací (pokud je v nádrži nafta)- nebo to zkus přímo na čerpadle.

02.06.2014 22:22 - Re: po výměně spojkové sady nejde nastartovat 2701623
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Jestli není ucpané sítko na podávacím čerpadle v nádrži,pokud teda funguje.

03.06.2014 00:04 - Re: po výměně spojkové sady nejde nastartovat 2701641
vseved
Město: Mratín, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW) TourerPočet příspěvků: 636

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
pokud neteče slyšíš čerpadlo aditivace a né podávací (pokud je v nádrži nafta)- nebo to zkus přímo na čerpadle.

Pokud má správně vyplněný profil, tak 2.0Hdi v provedení SX měly FAP jen za příplatek. Ale je možné že při montáži převodovky skřípl nebo zlomil hadičku.

|< < 1 2


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator