Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / Mravenci v autě a na něm
17.05.2013 09:37 - Mravenci v autě a na něm 2580451
divisl
Město: Brno, Auto: Ford Mondeo mk5, 2.0 TDCI AWDPočet příspěvků: 111

99 Poslat soukromou zprávu
Zdravím, neřešil jste někdo něco podobného? Mám strach jestli náhdou někde ve voze nemám mraveniště. Už týden pozoruju, že jak ráno přijdu k autu, tak ho mám zvenku plné mravenců a uvnitř se taky pár jedinců najde. Dnes jsem jich rozmáčkl na palubovce asi 10 ks. Asi budu muset auto prošplíchnout biolitem nebo tak.

17.05.2013 10:16 - Re: Mravenci v autě a na něm 2580475
C5stepan
Město: Otrokovice, Auto: Hyundai Getz 1,4iPočet příspěvků: 828
99 Poslat soukromou zprávu
Mravencům auto nechutná, spíše to, co v něm najdou. Prohlédni ho, vyme drobečky, případně o kousek přeparkuj - možná stojíš na mraveništi. Biolit ne, toho smradu se potom nezbavíš.

17.05.2013 10:39 - Re: Mravenci v autě a na něm 2580492
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Biolit proti lezoucímu hmyzu. Mám s ním vynikající zkušenosti. Dnes už není tak smradlavý, jako býval kdysi a na sluníčku s otevřenýma dveřma je za hodinu po smradu. Možná za dvě hodiny. Ale musí se vystříkat všechno, kam se dostaneš. I motorový prostor, klidně i plochu pod autem, můžeš stříknout i podlahu z venku, podběhy, chladiče ... Tak, aby se ty potvory neměly kam schovat. Ale nestříkat moc na viditelný hladký plochy, aby nebyly vidět fleky. Na kobercích to vidět není. Nechat po nastříkání interieru chvíli auto zavřený a po 20ti minutách vyvětrat. Problém je, že ti ty mrtvolky z auta samy neodlezou. Ale dá se s nima jezdit.

17.05.2013 12:28 - Re: Mravenci v autě a na něm 2580547
divisl
Město: Brno, Auto: Ford Mondeo mk5, 2.0 TDCI AWDPočet příspěvků: 111

99 Poslat soukromou zprávu
Tak nějak bych to viděl a na mraveništi určitě nestojím, to jsem kontroloval a v garáži nejsou
Každopádně dík za radu a Biolitu zdar !


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator