Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Motor, převodovka, výfukový systém / Výměna celé náplně automatické převodovky
02.05.2013 16:54 - Výměna celé náplně automatické převodovky 2574574
rendys74
Město: Karviná, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 138k (100kW) TourerPočet příspěvků: 8
99 Poslat soukromou zprávu
Ve více vláknech tady na foru jsem četl,že se dá v automatu olej vyměnit pouze částečně. Na netu jsem našel kousek od Brna firmu,která olej vymění kompletně celý.Navíc převodovku propláchne a vyčistí. Ale není to zrovna levné. Na mého citrouše 6900Kč.Věci znalí,co vy na to? Tady je odkaz: www.zp-automatic.cz

02.05.2013 19:11 - Re: Výměna celé náplně automatické převodovky 2574615
rendys74
Město: Karviná, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 138k (100kW) TourerPočet příspěvků: 8
99 Poslat soukromou zprávu
No právě. Auto mám měsíc.Dovoz z Holandska.Kupoval jsem to na čistopisu a před koupí jsem absolvoval prohlídku v Citroenu Uherské Hradiště. Serviska u toho sice nebyla,ale technik mi v databázi o tom autě vyhledal kde co,ale o výměně oleje ani zmínka. Takže bych tuto očistnou kůru+výměnu oleje autu dopřál. Věřím,že mi to převodovka vrátí spolehlivostí.Mimochodem,našel jsem další firmu v Kojetíně. Jmenují se Kaps automatic. Vypadá to,že se to servisování automatů u nás,začíná rozrůstat.Díky bohu za to. A automatem na věčné časy a nikdy jinak.


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator