Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Úpravy, vylepšení, tuning / Neoriginální roletky na zadní dveře
|< < 1 2
31.10.2010 22:02 - Re: Neoriginální roletky na zadní dveře 2361043
flyteSVK
Město: Vacsinou BA, inak TN, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v SXPočet příspěvků: 562

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Dik za super navod, ale myslim ze som skoncil hned po druhej vete Mam len tie roletky, ale nemam tie plastove stvorceky, ani kovove spony. Zacinam chapat, preco neboli namontovane Teoreticky ak by si si to vedel vyrobit, mozem ti ich poslat.

31.10.2010 22:24 - Re: Neoriginální roletky na zadní dveře 2361044
Vlado
Město: Prievidza, Banská Bystrica, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 BlueHDi 180k (133kW) TourerPočet příspěvků: 36
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Ďakujem, no u mňa by bol problém s "výrobou " No myslím že sa tam dajú namontova aj ináč, chce to len nápad. Ak ten návod nájdem tak ti ho pošlem pre tvoju inšpiráciu. Asi tam potom budeš musie robi dierky do tapacíra. Niečo na ten sposob ako sa tu už písalo.

29.10.2011 22:56 - Re: Neoriginální roletky na zadní dveře 2422331
rocesko
Město: Zvolen, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi XPočet příspěvků: 30
99 Poslat soukromou zprávu
Ja už dlhšie pozerám po clonách od firmy PRIVACY SHADES. Montoval som to jednému klientovi na Nissan Qashqai a je s tým neskutočne spokojný. Nechcel fólie a toto mu ich dostatočne nahradilo, len ta cena je dos vysoká, ale zasa kvalita je perfektná. montoval som to cca 10minút. Vyzerá to perfektne!!!
Majú aj na C5
.link.

Link na návod pre C5 v PDF.
.link.

Link na výrobcu
.link.


Nebolo by zlé zisti či sa nedajú objedna len bočné časti lebo ja v zadu mám tu roletku a celá sada je len na kombi.

27.11.2011 11:46 - Re: Neoriginální roletky na zadní dveře 2427965
villen
Město: Břeclav, Auto: Citroën C5 III (X7) 3.0 V6 HDi TourerPočet příspěvků: 5
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
rocesko napsal(a):
Ja už dlhšie pozerám po clonách od firmy PRIVACY SHADES. Montoval som to jednému klientovi na Nissan Qashqai a je s tým neskutočne spokojný. Nechcel fólie a toto mu ich dostatočne nahradilo, len ta cena je dos vysoká, ale zasa kvalita je perfektná. montoval som to cca 10minút. Vyzerá to perfektne!!!
Majú aj na C5


.link.

Link na návod pre C5 v PDF.
.link.

Link na výrobcu
.link.


Nebolo by zlé zisti či sa nedajú objedna len bočné časti lebo ja v zadu mám tu roletku a celá sada je len na kombi.



Zdravim kolego ,
ty tzv roletky na obrazku vypadaji dobre jen se mi nejak nezdaji ze by se daly rolovat ... tak nevim daji se a nebo nedaji se rolovat diky za odpoved

27.11.2011 13:37 - Re: Neoriginální roletky na zadní dveře 2427985
pepe8998
Město: Čejč, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 57
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Tento typ roletek se rolovat určitě nedá, je pevně umístěný na rámu dveří.

27.11.2011 21:43 - Re: Neoriginální roletky na zadní dveře 2428212
GOSA
Město: DĚČÍN, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi BreakPočet příspěvků: 10
99 Poslat soukromou zprávu
ROLETKY VYPADAJÍ DOBŘE.ZAJÍMALA BY MĚ CENA JESTLI JI ZNAŠ,DÍK.

27.11.2011 21:48 - Re: Neoriginální roletky na zadní dveře 2428214
alx
Město: Hostovlice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 204k (150kW) TourerPočet příspěvků: 1276

Administr?tor Poslat soukromou zprávu
GOSA napsal(a):
ROLETKY VYPADAJÍ DOBŘE.ZAJÍMALA BY MĚ CENA JESTLI JI ZNAŠ,DÍK.

Priste to zkus bez zapnuteho CAPS LOCK

27.11.2011 22:04 - Re: Neoriginální roletky na zadní dveře 2428224
GOSA
Město: DĚČÍN, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi BreakPočet příspěvků: 10
99 Poslat soukromou zprávu
Díkjak datel na stromě.Cenu už jsem našel 3605kč.jaro to jistí.

01.11.2012 18:39 - Re: Neoriginální roletky na zadní dveře 2517056
rocesko
Město: Zvolen, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi XPočet příspěvků: 30
99 Poslat soukromou zprávu
uz si to niekto kupil ? kolega tiez nieco take zhana na Audi, tak to budeme asi objednavat, ale chcel by som len na bocne okna a tie bocne male okienka.
dakujem,

02.11.2012 17:42 - Re: Neoriginální roletky na zadní dveře 2517284
Vlado
Město: Prievidza, Banská Bystrica, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 BlueHDi 180k (133kW) TourerPočet příspěvků: 36
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Zdravím vás.

V lete som si kúpil clony od firmy PRIVACY SHADES a som s nich sklamaný. Problém je v "háčikoch"( potrebné na uchytenie clony na zadných oknách dverí pasažierov).
Na nete som si pozeral návod na inštaláciu a boli tam háčiky s "vybraním" do ktorého sa horná čas clony zacvakla. Háčiky sa nalepili a bol pokoj. Avšak keď mi po troch týždňoch prišli clony ktoré som si objednal, háčiky boli iné,bez "vybrania" a aj v návode boli vyfotené bez tej drážky. Sú ploché a clona sa len o ne opiera, čo znamená že počas jazdy alebo viac násobnom otvorení dverí, padajú.
Na zadné okno a malé bočné okná sedia dobre lebo sú tam použité kovové spony.
Ak to mám zhrnú tak ak by tam boli tie "háčiky ktoré som vydel na stránkach výrobcu na nete, bolo by to super, ale takto musím modifikova uchytenie a za tú cenu čo som za ne dal som mierne povedané nahnevaný.

|< < 1 2


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator