Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Ostatní technická diskuze / Poškrábaný display - oprava
25.10.2012 23:41 - Poškrábaný display - oprava 2515374
Brety
Město: Střední čechy, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW) TourerPočet příspěvků: 22
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Chvíli jsem váhal, zda založit nové vlákno. Ale nenašel jsem žádný relevatní odkaz, tak snad nebudu ukamenován správcema .
Před cca 3 týdny jsem se stal majitelem "nové" C5 X7. Asi jediným problémem, který jsem zatím řešil, byl poškrábaný diplay "velké" navigace. A protože i ostatní C5 v bazaru měly poškrábaný display (netuším čím to kdo čistil, nebo to je nějaký obecný pjoblém...) jedna praktická a kontrétní informace, co s tím. Trochu jsem "googlil" a našel na internetu pastu "DISPLEX" (display polish) za nějakých 250 káchlí, která skutečně funguje. Po cca 15 minutách jemného leštění je display jako nový a leskne se "jak psí ko.." Tak snad to někomu pomůže

26.10.2012 20:13 - Re: Poškrábaný display 2515564
STRUCTOR
Město: Praha 8, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 88
99 Poslat soukromou zprávu
Čus všem, taky jsem nedávno koupil C5 x7, a většina navi byla poškrábaná, hledáním informací jsem našel, že až do modelu NaviDrive 3d, měla navi antireflexní vrstvu. Právě tato vrstrva utrpěla často poškození, dle výrobce nesprávným čištěním displeje. Vyleštěním sice přijdete o tuto antireflexní (poškrábanou) vrstvu, ale displej pak vypadá jako nový.


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator