Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Ostatní technická diskuze / Otevírání dveří jde ztuha
23.07.2012 22:30 - Otevírání dveří jde ztuha 2494547
alx
Město: Hostovlice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 204k (150kW) TourerPočet příspěvků: 1276

Administr?tor Poslat soukromou zprávu
presunuti diskuze

23.07.2012 21:02 - Re: Automatické zamykání v případě srážky 2494532
Zbyňa
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SXPočet příspěvků: 459
99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj, uplně to sem nepatří, ale lepší vlákno jsem nenašel a zakládat nový... to radši šoupnu sem:

docela rád bych využíval automatický zamykání, ale hrozně mě štvou dvě věci-> jednak opravdu otřesnej a lacinej zvuk při zamknutí (řekněme, že to by se dalo překousnout). A síla, kterou člověk musí vyvinout na páčku dveří, aby se odemčelo. Jde vám to taky tak děsně ztuha? Když je to zamčený, tak mladá se svejma dvaceti kilama, aby to otevřela musí pomalu oběma rukama a ještě má člověk pocit, že mu zůstane ta páčka v ruce. Přitom v pitomým služebním berlingu není ani jeden z těchto problémů, čemuž nerozumim, že auto jako c5 se v tomhle chová o tolik hůř.

Zajímá mě teda, jestli při zamknutých dveřích je normální že to jde tak hrozně těžko otevřít, popř. jestli snad to někomu zamyká víc potchu. Nebo už je prostě něco u mě opotřebovaný

23.07.2012 21:59 - Re: Automatické zamykání v případě srážky 2494542
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Zbyňa napsal(a):
Ahoj, uplně to sem nepatří, ale lepší vlákno jsem nenašel a zakládat nový... to radši šoupnu sem:

docela rád bych využíval automatický zamykání, ale hrozně mě štvou dvě věci-> jednak opravdu otřesnej a lacinej zvuk při zamknutí (řekněme, že to by se dalo překousnout). A síla, kterou člověk musí vyvinout na páčku dveří, aby se odemčelo. Jde vám to taky tak děsně ztuha? Když je to zamčený, tak mladá se svejma dvaceti kilama, aby to otevřela musí pomalu oběma rukama a ještě má člověk pocit, že mu zůstane ta páčka v ruce. Přitom v pitomým služebním berlingu není ani jeden z těchto problémů, čemuž nerozumim, že auto jako c5 se v tomhle chová o tolik hůř.

Zajímá mě teda, jestli při zamknutých dveřích je normální že to jde tak hrozně těžko otevřít, popř. jestli snad to někomu zamyká víc potchu. Nebo už je prostě něco u mě opotřebovaný


U některých je to docela potich a u jiných morda jak ... a co se týká otevítání - není nic jednoduššího než to odemknout tlačítkem před otvíráním,nebo deaktivovat a v případě potřeby zamknout tlačítkem.Já to mám deaktivované páč je mi líto mechanismu -nicméně k otázce u některých to také nejde nějak fest u jiných ano - asi bych to skusil namazat - mně začalo chodit otevírání u řidiče také dost fest a protože na své auto nemám čas tak jsem tam jen nastříkal (kolem zámku a škvírama pod klikou) mazivo ve spreji a okamžitě jak nové - možná by to pomohlo i při zamčeném autě

23.07.2012 22:51 - Re: Otevírání dveří jde ztuha 2494549
Zbyňa
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SXPočet příspěvků: 459
99 Poslat soukromou zprávu
Zkusím s tím něco takovýho udělat.. odemykat tlačítkem, ač to zní blbě, je práce navíc, která se mi nechce dělat, kór když člověk někoho veze, apod. Když s tím něco vymyslím, dám vědět, jak jsem dopadl.


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator