Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Hydraulika, řízení, brzdy / Divný zvuk při zvedání auta
|< < 1 2
20.05.2012 22:19 - Re: Divný zvuk při zvedání auta 2479683
DrMarvin
Město: České Budějovice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 716
99 Poslat soukromou zprávu
Díkes...Včera jsem dělal ramena a všiml jsem si že jsou obě prasklé,málo ale jsou....pod autrem loužičky nebyly žádný...LDS mi chybý asi cca 0,8-1 litr...nějak tak...chtěl bych celý LDS vyměnit...jen najít tu hadičku co rozpojit:=)
Díkes chalani:=)

17.06.2012 22:06 - Re: Divný zvuk při zvedání auta 2484791
Jimik
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi BreakPočet příspěvků: 169
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Vytáhni tu trubičku z nápravnice-strč ji do nějaké nádobky a zmáčkni manžetu rukou (na obou sttranách a budeš moudřejší) - sežeĄsi odmašovák nastříkej otvorem do nápravnice a odmasti vše od LDS a potom projet a sledovat.(v každé manžetě je LDS)

Tak jsem vyměnil kapalinu, nápravu očistil a sledoval. Z hadiček manžet kupodivu nic neteče. Vše je teď suché, nikde ani kapka. Jediné s čím jsem hýbal byl odvzdušňovák, tak možná netěsnil. Taky to mohla být nafta,která mi tekla z filtru, ale to se mi nezdá, že by se dostala kolem žhavého výfuku přesně na to místo. . To už je jedno hlavně, že už to neteče. Díky za tip s hadičkou manžety, zase jsem o něco chytřejší.

18.06.2012 09:21 - Re: Divný zvuk při zvedání auta 2484937
Pablik1
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 731

99 Poslat soukromou zprávu
Jimik napsal(a):
Mně to teče u prostřední koule vzadu (Hydroaktiv 3+). Máte s tím někdo zkušenosti? Koule? Trubky? Spoje? Je to celé od oleje, ale nevidím přesně odkud to teče.
taky mi se rosí čtyřcestná rozvodka uprostřed zadní nápravy-prosakuje manžeta stéká nápravnicí až k rozvodce takže to vypadá jak kdyby tekla rozvodka,zbytečně jsem ji měnil.ale ztráta kapaliny zanedbatelná=zatím neřeším protože během dovči budu přetěsnovat+měnit kapalinu...

|< < 1 2


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator