Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Hydraulika, řízení, brzdy / Kondezátor do motorku čerpadla
|< < 1 2
02.04.2012 23:10 - Re: Kondezátor do motorku čerpadla 2464788
Roozena
Město: Pragl, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 375

99 Poslat soukromou zprávu
sestava civka, kondik je klasicky LC odrusovaci clen, kdy je kondik paralelne k vinuti motoru a civka seriove. Pokud by byla civka prerusena, bylo by to na ni videt , ale vzit ohmetr a zmerit odpor motoru je zaklad.... zalezi na typu motorku, ale mel by byt nekde kolem 4 az 20R. Motor je jisteny tusim 60A pojistkou, cili hodnota R bude mala, kolem tech 4 az 6R

03.04.2012 07:30 - Re: Kondezátor do motorku čerpadla 2464922
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Roozena napsal(a):
sestava civka, kondik je klasicky LC odrusovaci clen, kdy je kondik paralelne k vinuti motoru a civka seriove. Pokud by byla civka prerusena, bylo by to na ni videt , ale vzit ohmetr a zmerit odpor motoru je zaklad.... zalezi na typu motorku, ale mel by byt nekde kolem 4 az 20R. Motor je jisteny tusim 60A pojistkou, cili hodnota R bude mala, kolem tech 4 az 6R


Tady není moc co ke špekulování - pokud je rotor OK změřím jestli je pod proudem přívod - po zapnutí klíčku jestli jde ovládaci (spouštěcí) na slabém konektoru(ten jeden drátek - vede sice do svazku,ale je to jen propojení motor-elektronika na čerpadle) - pokud je toto vše OK tak potřebuje to ovládání co je na statoru.(a pokud se to točilo do té doby než to rozebral tak bych toho moc nevymýšlel než odkouří ještě rotor - to co jsem nafotil jsem i nabídnul - odezva nebyla tak hodně štěstí.

A mezi náma - koukal jsem ještě jednou na úvodní foto - jestli foto neklame je ten rotor opravdu OK ? - ten komutátor a osa motorku ? - je to tam opravdu OK ? podle foto je to tam vyhřátý,vypálený.

03.04.2012 11:52 - Re: Kondezátor do motorku čerpadla 2465121
pateson
Město: Bánov, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi SXPočet příspěvků: 40
99 Poslat soukromou zprávu
Odezva nebyla, protože se současné potýkám s nemocí, rozjížděním zaměstnání a opravou auta. Dal jsem to do servisu, jelikož nemám prostor (ani tech. prostředky) na další pátrání. Tož pak dám vědět jak se povedlo. Všem díky za reakce

|< < 1 2


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator