Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / Prosba: čerpadlo na motorový olej
13.12.2011 18:28 - Prosba: čerpadlo na motorový olej 2432337
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
Kníklo nám nové čerpadlo na olej, než se vyreklamuje (židobolševickejch30dní), potřebuju za úplatu (tj. chechtáky, lóve, šušně) půjčit čerpadlo, co zvládne a nekníkne při přečerpání 3000l oleje ze dusů do tanku. Předem vyřazuju čerpadla na vodu, lehké topné oleje a naftu, ty motorovej nedaj..

Má mi přijít kontrola vod hasičáků či čo, a ti nerozdejchaj ty sudy poházený fšude vokolo ...

13.12.2011 20:35 - Re: Prosba: čerpadlo na motorový olej 2432363
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Nezkoušela ses zeptat třeba tady? - .link.
Nebo spíš tady - .link. - mají tam katalog a v něm je spousta čerpadel, i na oleje. Já bych tam zkusil zavolat.

14.12.2011 00:01 - Re: Prosba: čerpadlo na motorový olej 2432458
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Darja napsal(a):
Kníklo nám nové čerpadlo na olej, než se vyreklamuje (židobolševickejch30dní), potřebuju za úplatu (tj. chechtáky, lóve, šušně) půjčit čerpadlo, co zvládne a nekníkne při přečerpání 3000l oleje ze dusů do tanku. Předem vyřazuju čerpadla na vodu, lehké topné oleje a naftu, ty motorovej nedaj..

Má mi přijít kontrola vod hasičáků či čo, a ti nerozdejchaj ty sudy poházený fšude vokolo ...


Za starejch dobrejch časů jsem měl udělátko(provrtanou zátku sudu- čtvr coule trubku až na dno sudu s kohoutem přivařenou do zátky a vedle ventilek - komresorem natlačit vzduch a poteče přes to bez problémů i olej)

14.12.2011 00:44 - Re: Prosba: čerpadlo na motorový olej 2432459
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
pumpa.cz má vše na vodu, kal a septik, to nemůžu použít na olej... a ddor... no nic proti, ale do olomouce a zpět a pak ještě jednou? To mi jako služebku neproplatěj... maximálně středočeskej...
Já už hledala... většina půjčoven má vodní čerpadla... olej je někde jinde...

14.12.2011 00:45 - Re: Prosba: čerpadlo na motorový olej 2432460
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Za starejch dobrejch časů jsem měl udělátko(provrtanou zátku sudu- čtvr coule trubku až na dno sudu s kohoutem přivařenou do zátky a vedle ventilek - komresorem natlačit vzduch a poteče přes to bez problémů i olej)

kompresor já si seženu, ale to udělátko nějak postrádám


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator