Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Hydraulika, řízení, brzdy / Při rejdu přibržďuje
|< < 1 2
02.11.2011 22:19 - Re: Při rejdu přibržďuje 2423294
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Darja napsal(a):
Nic nevibruje do volantu při brždění.
Zkusím ten brzdový pedál nakopnout nahoru. No a pak zase čištění brzd a pak už asi ze zoufalství vytáhnu a znova usadím bowden.


Asi zkusit postavit na špalky za ramena - aby to bylo v provozním postavení a podívat se co se tam děje při zatočení a otáčet kolem-která strana to dělá a jestli je tam pohyb lan,lanovodů,páky na brzdiči-prostě co to způsobuje.(když to vyvěsíš je to jinak než zatížené - můžou být lana nestejnoměrně dotažená a potom i při vůly na páce může jedno lano táhnout)

02.11.2011 22:23 - Re: Při rejdu přibržďuje 2423295
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
na špalky to nemám kde dát, ale dík za podnět, zkusíme to na druhé dílně, když bude volno. Ono se to totiž jenom šuchá, nebrzdí to nijak znatelně, a když to nebude ani jednoz tohohle, tak asi půjdu po pístku mno. Do toho se mi moc nechce.

02.11.2011 22:36 - Re: Při rejdu přibržďuje 2423298
felix81
Město: Praha, Auto: C8 2.2 HDi 94kwPočet příspěvků: 292

99 Poslat soukromou zprávu
Darja napsal(a):
Nic nevibruje do volantu při brždění.
Zkusím ten brzdový pedál nakopnout nahoru. No a pak zase čištění brzd a pak už asi ze zoufalství vytáhnu a znova usadím bowden.


A nevibruje to ani při opravdu jemném brždění????
U mě totiž jo, což=zvlněný kotouče=brzká výměna. A mě se to tře, protože brzdič před opravou brzdil a zajel desky s kotoučema "nějak" jak se opravil tak se rozhodilo to původní zajetí desek a kotouče.
Jestli je mᚠnepatrně zvlněný tak se to tam tedka po repasi brzdičů trochu mezi sebou dohaduje a hledá si to cestu.
Je fakt že u tebe spíše bude, to co popisují odbornější hlavy než ta moje a to zlobivá ruční brzda.
PS: až to vyřešíš tak mě velice by zajimalo co to bylo.

02.11.2011 22:36 - Re: Při rejdu přibržďuje 2423299
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Darja napsal(a):
na špalky to nemám kde dát, ale dík za podnět, zkusíme to na druhé dílně, když bude volno. Ono se to totiž jenom šuchá, nebrzdí to nijak znatelně, a když to nebude ani jednoz tohohle, tak asi půjdu po pístku mno. Do toho se mi moc nechce.

Podívat se jestli jsou lana u ručky stejnoměrně a jestli při přitahování jdou obě stejně.
Zjisti která strana a odpoj lano-zúžíš možnosti-příčinu.-než kuchat něco.

30.11.2011 10:34 - Re: Při rejdu přibržďuje 2429500
MS02
Město: Pha, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi SX BreakPočet příspěvků: 230
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Vyzkousej vyhaknout lano od rucky na tom pribrzdujicim kole a otestuj to... Mel jsem neco podobneho, nasledovalo cisteni brzdice, pak vymena lan vcetne trubek a pomohla mi az vymena brzdice -(

|< < 1 2


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator