Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / Jaro je tu..... aj. .....
|< < 1 2
26.02.2010 10:38 - Re: Jaro je tu..... aj. ..... 1805208
Petr72
Město: Praha, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 850

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Buchta napsal(a):
no to víš že jo a budu mít dražší barvu než celý auto....

To vůbec nevadí ! Když pojedeš ,každej se za tebou otočí ............ . Učiněnej lev silnic.

14.03.2010 21:02 - Re: mlácení volantu 1806624
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Petr72 napsal(a):
Šroubama začni. Mě se stalo to samé.............. V den co jsem C5 koupil jsem zajel do pneu servisu a nechal obout nové elektrony . Den na to jsem vyvezl rodinku novým vozem a musel jsem cestou dotahovat šrouby pravého předního kola . Zabil bych toho vola co dotáhl tři kola a na čtvrté se vys...... . Disk to naštěstí neodnesl. To kolo mlátilo do volantu docela dost........


Jezdi do Radonic - dělá dobře a nemá špatné ceny(já mu tedy nedávám nic-vychytal mi půl rybníčku a mám za to že i toho metrovího sumce,ale to zapírá)

14.03.2010 21:21 - Re: mlácení volantu 1806633
Petr72
Město: Praha, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 850

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Petr72 napsal(a):
Šroubama začni. Mě se stalo to samé.............. V den co jsem C5 koupil jsem zajel do pneu servisu a nechal obout nové elektrony . Den na to jsem vyvezl rodinku novým vozem a musel jsem cestou dotahovat šrouby pravého předního kola . Zabil bych toho vola co dotáhl tři kola a na čtvrté se vys...... . Disk to naštěstí neodnesl. To kolo mlátilo do volantu docela dost........
Jezdi do Radonic - dělá dobře a nemá špatné ceny(já mu tedy nedávám nic-vychytal mi půl rybníčku a mám za to že i toho metrovího sumce,ale to zapírá)

Do Radonic jezdím a jsou tam výborný . Ty minelu mi udělaly ve Kbelích, ani nevím proč jsem tam přezouval. . Ten rybníček naproti je tvůj ? No že už mě taky svrběj prsty

15.03.2010 00:56 - Re: mlácení volantu 1806653
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Petr72 napsal(a):
jruze napsal(a):
Petr72 napsal(a):
Šroubama začni. Mě se stalo to samé.............. V den co jsem C5 koupil jsem zajel do pneu servisu a nechal obout nové elektrony . Den na to jsem vyvezl rodinku novým vozem a musel jsem cestou dotahovat šrouby pravého předního kola . Zabil bych toho vola co dotáhl tři kola a na čtvrté se vys...... . Disk to naštěstí neodnesl. To kolo mlátilo do volantu docela dost........
Jezdi do Radonic - dělá dobře a nemá špatné ceny(já mu tedy nedávám nic-vychytal mi půl rybníčku a mám za to že i toho metrovího sumce,ale to zapírá)
Do Radonic jezdím a jsou tam výborný . Ty minelu mi udělaly ve Kbelích, ani nevím proč jsem tam přezouval. . Ten rybníček naproti je tvůj ? No že už mě taky svrběj prsty

Ne obecní,ale ryby byli moje než se taky stali obecní-naházel jsem tam asi čtyřcet kaprů na vytření dva sumce a asi metrák všeho možného a gumař smrdí rybynou jak vydra

Přílohy:
16032009772.jpg ( 1336252b ) -
240820091129.jpg ( 811876b ) -

|< < 1 2


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator