Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / Odtahová služba, ceny, spěchá
26.10.2012 00:03 - Odtahová služba, ceny, spěchá 2515375
DrMarvin
Město: České Budějovice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 716
99 Poslat soukromou zprávu
Dobry den.dneska mi v DE vypadnul spodni kulovej cep, 2km od dalnice....mel jsem stesti jak hrom...kolo je uplne sejdrem...nevite nekdo prosim o nejake levne odtahovce nekde od plzne,nebo rozvadov,cim bliz hranicim tim lip....potrebuju to dotahnout do cr a tam opavit....v de mi rekli cenu kolem 1000euro....to je celkem palka
dekuji za kazdou radu...

26.10.2012 08:19 - Re: Potrebuju pomoct.... 2515380
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
DrMarvin napsal(a):
Dobry den.dneska mi v DE vypadnul spodni kulovej cep, 2km od dalnice....mel jsem stesti jak hrom...kolo je uplne sejdrem...nevite nekdo prosim o nejake levne odtahovce nekde od plzne,nebo rozvadov,cim bliz hranicim tim lip....potrebuju to dotahnout do cr a tam opavit....v de mi rekli cenu kolem 1000euro....to je celkem palka
dekuji za kazdou radu...


Poloosa přežila? - čep by se dal vyměnit na místě

26.10.2012 13:53 - Re: Potrebuju pomoct.... 2515464
.45acp
Město: Jablonec n. N., Auto: Citroën C5 I 2.2HDi ExclusivePočet příspěvků: 569
U??vate? Poslat soukromou zprávu
Ale za ten název vlákna tě asi Najk moc nepochválí!

26.10.2012 19:23 - Re: Potrebuju pomoct.... 2515550
igok
Město: Pezinok, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 517

VIP Poslat soukromou zprávu
DrMarvin napsal(a):
Dobry den.dneska mi v DE vypadnul spodni kulovej cep, 2km od dalnice....mel jsem stesti jak hrom...kolo je uplne sejdrem...nevite nekdo prosim o nejake levne odtahovce nekde od plzne,nebo rozvadov,cim bliz hranicim tim lip....potrebuju to dotahnout do cr a tam opavit....v de mi rekli cenu kolem 1000euro....to je celkem palka
dekuji za kazdou radu...

1000 Eur je naozaj dost ale ten odtah do CR a oprava ta moze nakoniec stat tak isto ako oprava v DE. Vymenu na mieste si neviem predstavit, hlavne ked sa ten cap uz rozpadol. Pretoze originalny vercajch na povolenie capu potrebuje aby ten cap ako tak drzal pokope

26.10.2012 19:57 - Re: Potrebuju pomoct.... 2515556
STRUCTOR
Město: Praha 8, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 88
99 Poslat soukromou zprávu
Čus, nepíšeš kde přesně jsi, ale před pár lety se nám v Itálii potkal motor. Odtahovka po 13kč/km + mýtné vyšla na 39tis. Takže klidně můžu řící, že cítím s tebou. Nevím jestli čep, ale v nejhorším celé rameno by šlo vyměnit na místě. Určitě by to vyšlo levněji než odtah, myslím.
Admin myslím v tomto zcela vyjímečném případě přimhouří oko.

26.10.2012 20:15 - Re: Potrebuju pomoct.... 2515567
Mamlas
Město: Chomutov, Praha, Brandys n/L, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 728

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Soukromnici tady jezdi kolem nejakych 10Kc/km a nekteri i levneji. Pokud neni nekde na druhy strane Nemecka tak se odtah urcite vyplati.

26.10.2012 20:38 - Re: Potrebuju pomoct.... 2515578
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
mozno by si sa mohol dohodnut s jruzem nech zobere druhu tehlicu a rameno a prehodi ti to na mieste, ak bude zla poloos, zlozit bez nej a na lane sa da potiahnut

idealne ale mu to cele odfotit aby bolo vidiet ako je na tom brzda a podobne

26.10.2012 21:07 - Re: Odtahová služba, ceny, spěchá 2515587
najk
Město: Děčín, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1537

99 Poslat soukromou zprávu
Mamlas napsal(a):
Soukromnici tady jezdi kolem nejakych 10Kc/km a nekteri i levneji. Pokud neni nekde na druhy strane Nemecka tak se odtah urcite vyplati.


nezlob se na mně, ale informace, teda nechci být sprostý .... proč mu nenapíšeš alespoň 3 telefonní čísla těch soukromníků, po mně chtěli za odtah do ČR od Berlína 25 korun za km. A to bylo cca 500 km od baráku, takže cesta tam a zpět 1000 km x 25 korun a mimo jiné kolik tě stojí jen přímý náklad na 1km, kde je mzda amortizace, olej, gumy a ....

27.10.2012 14:26 - Re: Odtahová služba, ceny, spěchá 2515686
DrMarvin
Město: České Budějovice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 716
99 Poslat soukromou zprávu
Zdravim... Tak vse je hotovy....byl to maras a bylo to cely na palici...popisu vam asi jak to bylo:=)
ve ctvrtek kolem osme se mi vytocil kulovej cep na prednim levem kole.....v pohode...po 2 hodinach shaneni odtahu prijely policajti ze musim ihned odtahnout pryc a zavolali ADAC...a odtahli mne cca 10km na jejich parkoviste....a odvezli mne pred hotel...druhy den jsem dosel 3km pesky behem deste k bankomatu protoze mi nechtelo jit placeni kartou....samozrejme nic, protoze bankomat neakceptovat visa kartu....takze jsem sehnal cislo na taxi a jel na Bag Kissing do bankomatu...jnze tam to taky neslo....tak si rikam ze zavolam do banky o co jde,ze to nejde,ale v tom se mi vypnul mobil a nesl zapnout a pred bankou na mne cekal taxik a taxametr bezel....a uz na mne mela cekat odtahovka 10od banky....po 40minutach jsem zprovoznil mobil a zavolal do banky...oni mi rekli ze to je jejich bezpecnostni nejaka kravina a ze to ted nejde ze mam prijit osobne...tak jsem je docela sjel a oni mi to odblokovali.....takze jsem vybral a konecne i taxikarka prestala byt nervozni...dojel jsem zaplatit pension a nechal se odvezt k autu...zaplatim a koukam odtah co mel byt v 10 tam jeste neni a to bylo uz 11:=)takze volam jeho sefovi,protoze na nej nemam cislo...no a on rika..no ja se mu nemuzu dovolat,nezveda to..rikam super..venku 5stupnu,prsi jak z konve tak se schovam alespon pod strom....po hodine cekani volam znova a on rika...no on je teprve pred Wurzburgem..rikam..aha suer..tak cekam jeste do pul 3 a najednou..ha uz je tadyjen o 4a pul hodiny dyl:=)leve predni kolo vubec nedrzelo takze jsme auto nakladali hodinu a pul....no a pak jsme vyrazily na cestu....prijeli jsme do Tachova a nasranej mechanik ze musi do prace v 8hodin vecer...se do toho pustil a vycitl mi to celou dobu.....tak rikam,kdyby jste nemeli 4 a pul hod zpozdeni..stihate to v pohode....mezitim jsem dosel koupit olej do prevodovky na pumpu...on zatim zasrouboval cep zpatky a zajistil ho...dolili jsme olej do prevodovky a hurraaa domu:=)
cela sranda vysla na docela dost penez.kdyz si vezmu ze to byl jen opravdu nezajisteny cep,ktery se vytocil....a taky jsem si uvedomoval jaky jsem mle stesti ze se to stalo na sjezdu z dalnice a ne na dalnici ve 170
kdyz to spocitam tak mam utrzenej naraznik,jak mi to v DE rval ten pitomec nemeckej na nakladak,ohlej blatnik,urvanej kryt podbehu....rejhu jak hrom ve vnitr v disku....a jsem chudci o vic jak 15k ....ale tak co....jednou se to stat muselo...letom mam uz 45t km bez jakekoliv poruchy:=)

27.10.2012 16:02 - Re: Odtahová služba, ceny, spěchá 2515711
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Kdyby jsi vzal telefon a zavolal co a jak s tím je a kde to stojí tak by jsi zjistil že bych tam byl možná o hodinu déle než ta odtahovka a odjel by jsi po svých no a nestálo by to víc jak 5. Za těch 15. by jsi musel být až tak někde u moře

27.10.2012 17:07 - Re: Odtahová služba, ceny, spěchá 2515713
DOUFAK
Město: KARLOVY VARY, Auto: Citroen C4 Grand PicassoPočet příspěvků: 650
99 Poslat soukromou zprávu
No je to síla! A kterej dobytek ti měnil ten čep,kterej nezajistil? Mě se to stalo taky,před dvěma lety ,ale před garáží,když jsem vyjížděl ven a v Čechách,takže se o opravu i odtah postaral ZNAČKOVÝ... servis Citroen K.Vary,který též ZNAČKOVĚ nezajistil onen čep,který se vytočil a vypadl.Opravili mi to ZADARMO a v záruce.Co zprasili,tak ZNAČKOVĚ opravili. ZNAČKOVÝ SERVIS CITROEN V Čechách.... na zvracení.Velmi pohrdám oním označením.Dnes už se tomu i trochu směju,ale mohlo to dopadnout taky špatně... Proti Tobě,jsem ale prožil z části lapálii ..

28.10.2012 20:37 - Re: Odtahová služba, ceny, spěchá 2515951
DrMarvin
Město: České Budějovice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 716
99 Poslat soukromou zprávu
ono Jardo ja stal debilne a prijely benga ke mne tak jsem to musel odtahnout....ten mechanik mi rikal ze mam vylomenej a ohnutej tlumic....a vyrvanej cep....a bylo to opravdu jen vysroubovany.....jel jsem na jistotu.....uz zastavam nazor,co si neudelas sam stoji za h...o.=)

28.10.2012 22:47 - Re: Odtahová služba, ceny, spěchá 2515996
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
DrMarvin napsal(a):
ono Jardo ja stal debilne a prijely benga ke mne tak jsem to musel odtahnout....ten mechanik mi rikal ze mam vylomenej a ohnutej tlumic....a vyrvanej cep....a bylo to opravdu jen vysroubovany.....jel jsem na jistotu.....uz zastavam nazor,co si neudelas sam stoji za h...o.=)


No teď jsem koupil C5 I se stejnou závadou - akorát tobě podle popisu ulítla levá strana a tady u toho pravá.Pístnice to na 90% přežila u levé strany se většinou nestane ani poloose nic a kulák není problém na místě(pokud poloosa KO dá se tam dát jen kloub a odtáhnout po ose)-pokud by ses ozval bral bych celou stranu abych tam nejel zbytečně - volba byla na tobě.(taky mu projelo rameno elektronem)- oprava tohoto mi trvala dvě hodiny.(ta horší dlouhá strana) - do úrovně Salzburgu 4hod,Mnichov 5hod atd..

29.10.2012 10:09 - Re: Odtahová služba, ceny, spěchá 2516089
DrMarvin
Město: České Budějovice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 716
99 Poslat soukromou zprávu
njn....moje chyba...asi jsem to uspechal:=)tak pro priste:=))no prezilo to upone vsechno..i ten kulovej cepD

29.10.2012 14:09 - Re: Odtahová služba, ceny, spěchá 2516204
TomasT
Město: Praha 15, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1470
99 Poslat soukromou zprávu
Pak to byla situace, kterou bych já řešil za pomoci kufříku s nářadím (jsem zvyklý vozit nějaké nářadí, lepenku drát a deku) přímo na místě - za ty dvě hodiny, než tě odtáhli, bys ten čep tam musel mít už dávno zpátky a provizorně zajištěný a už bys ujížděl domů (pokud nevytekl olej přes povytaženou poloosu)

29.10.2012 14:17 - Re: Odtahová služba, ceny, spěchá 2516207
DrMarvin
Město: České Budějovice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 716
99 Poslat soukromou zprávu
TomasT napsal(a):
Pak to byla situace, kterou bych já řešil za pomoci kufříku s nářadím (jsem zvyklý vozit nějaké nářadí, lepenku drát a deku) přímo na místě - za ty dvě hodiny, než tě odtáhli, bys ten čep tam musel mít už dávno zpátky a provizorně zajištěný a už bys ujížděl domů (pokud nevytekl olej přes povytaženou poloosu)

Olej vytekl..samosebou naradi sebou mamale nevim jestli jet domu 480km s provizorne zajistenym cepem:=)))))

29.10.2012 15:40 - Re: Odtahová služba, ceny, spěchá 2516220
TomasT
Město: Praha 15, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1470
99 Poslat soukromou zprávu
DrMarvin napsal(a):
Olej vytekl..samosebou naradi sebou mamale nevim jestli jet domu 480km s provizorne zajistenym cepem:=)))))

Proč by ne, po dálnici stejně jedeš pořád rovně, takže se ten čep nemá moc šanci vyšroubovat
A pokud bys ho dotáhl kladívkem a velkým šroubovákem... no sám víš kolik km jsi najel od montáže toho čepu.
Ten olej by na tom byl to nejsložitější (dojet pomalu k nejbližší pumpě, koupit a pak ho nějak dostat do převodovky - hadička, trychtýř)

29.10.2012 16:10 - Re: Odtahová služba, ceny, spěchá 2516224
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
TomasT napsal(a):
Proč by ne, po dálnici stejně jedeš pořád rovně, takže se ten čep nemá moc šanci vyšroubovat
A pokud bys ho dotáhl kladívkem a velkým šroubovákem... no sám víš kolik km jsi najel od montáže toho čepu.
Ten olej by na tom byl to nejsložitější (dojet pomalu k nejbližší pumpě, koupit a pak ho nějak dostat do převodovky - hadička, trychtýř)


Olej bych klidně řešil až doma beztak vyteče tak max 1/2 litru což převodovce vůbec neuškodí.

13.05.2016 14:40 - Re: Odtahová služba, ceny, spěchá 2950892
honzaj.
Město: Bílovec, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 4
99 Poslat soukromou zprávu
Já odtahovku volám jedině .link.
reagujou rychle a za dobré ceny. Takže můžu doporučit.


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator