Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Eolys - aditivum pro motory HDi s filtrem pevných částic FAP
jumep
11.07.2009 10:19 - Re: Eolys - aditivum pro motory HDi s filtrem pevných částic FAP
Moder?tor
zdenek1214 napsal(a):
Faulty antipollution system. Odjel jsem do citroen servïsu v K. Varech (MINIMO) a tam mi řekli, že neproběhla regenerace FAPu jak měla. Vzali si auto, udělali regeneraci, smazali chybové hlášky a že je prý vše O.K. Po 20 km hláška vyskočila znovu. Vola jsem a oni řekli, že to nemám řešit, protože na mém autě se FAP dělá při 140 tisících



Kokoooz, oni fakt nevedia co s fapom a ze kludne moze nastat situacia ze ho treba riesit skor, resp. neskor. Ak je aditiva malo, aspon c5 1 si pise malo aditiva, antipollution je mega vseobecny pojem zavady na motore a s fapom nemusi absolutne suvisiet. Odporucam zajst za niekym kto vie na co sa pouziva diagnostika a dany servis pouzivat max na kupu dielov a prislusenstva. Mi pride ze ty ludia v tych servisoch predtym robili 120tky a tu im ukazali ako sa daju veci vymenit a hotovo.
Teoreticky to moze mat suvis s fapom, ale skor by som ho hladal vo funkcnej casti - ako napr. cidla a pod.
Resp. aspon tie chyby z diagnostiky by sa hodili. Myslim ze z Karlovich Varov ta posielat do holetina alebo olomouca je fakt z ruky ....

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator