Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: 1.6Hdi (80kw) nebo 2.0Hdi(100kw)??
mikelo
04.04.2009 15:20 - 1.6Hdi (80kw) nebo 2.0Hdi(100kw)??
99
zdravím,jsem tu nový a tak i když jsem hledal ve foru nenašel jsem podobnou diskuzi týkající se tohoto dilema.Jde o to že si budu kupovat C5 kolem r.2006 a pořád nevím jestli by ta 1.6hdi byla dostačující.Co vím je ,že zatím vlastním Xa 1.8i 16V v 81kw a výkon mi plně vyhovuje,nejsem ten typ,který jezdí moc rychle,na dálnicích kolem +- 140km/h.ale zase život přináší RYCHLO-NUTNÉ-ZMĚNY kde je třeba ,aby takový koráb jako C5 uměl dostatečně /uspokojivě zrychlit abych mohl třebas svižně předjet atd..každý motorista přeci ví jaký to bývá ve městě nebo na dálnici kolem 15:30 v pondělí a tak se ptám Vás zkušených kteří vlastní C5 v 1.6hdi...lze s tímto výkonem dobře pohybovat? nebo radši vzít tu verzi ve 2.0Hdi 100kw ? to právě furt nevím,potřebuju se správně rozhodnout a vzít verzi která bude schopna ustát ten šilený provoz kde musím hodně rychle se občas přesouvat a předjíždět a akcelerovat atd...napište mi prosím vaše praktické zkušenosti s 1.6hdi,přeci jenom je tam menší pojistka a hezká spotřeba,moc děkuji...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator