Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Rozloučení s C5
RimmerCZ
06.10.2023 14:10 - Re: Rozloučení s C5
U??vate?
Tak jsem s tim merglem ujel cca 500-600km. Jezdi se tom vyborne, mista je tam celkem dost bych rekl. Kufr jezdnoznacne vetsi. Motor tahne jak prase, o tom zadna. Spotreba Praha, Trutnov, Ostrava byla 6.5, kde dalnice cca 140-150, okrsky do kila a obec kolem limitu +-, zadny velky spech ale provoz jsem nebrzdil.

Ted z druhe strany - ten podvozek komfortem a schopnosti zehlit nerovnosti na C5tku nema ani omylem. Je pohodlny, to jo, ale je o dost tvrdsi a rozhodne bude mit i tlumice nastavene uplne jinak, protoze ty vetsi propadliny proste neumi preplavat jako C5 a nevyzehli je. Dil viny na tom budou mit asi runflaty, ale mam 245/45/19 takze zadne zavodni nizprofilove gumy to nejsou. Na druhou stranu to asi proste k tomu autu tak nejak patri, ze mi to proste uplne az tak nevadi. Na normalnich lepsich cestach to ma svezeni krasne, na horsich cestach jasne vede C5. Na C5 mam rok nove koule, predni naprava skoro vsecko povymenovane, takze se to chova ve stavu skoro noveho auta. Takze tak

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator