Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problémy s NG4 / C5 III
HELLMUT
06.06.2023 12:05 - Re: Problémy s NG4 / C5 III
U??vate?
igok napsal(a):
NG4 mi asi pred pol rokom začala sama od seba reštartova. Vydrží fungova asi 20 minút a reštartuje. Dokonca už nevidí ani čítačku s SD kartou, beží už len USB a HDD. Má význam to da opravi alebo je nejaká vhodná alternatíva, za ktorú by sa to dalo vymeni? Dík za rady a názory.

Mám přesně stejný problém hlavně když se ochladí v zimě to zlobí permanentně a nejde to ani vypnout což je na zblaznění jet v autě a poslouchat chrčení rozladěného rádia Teď v létě to celkem jde , jen se to občas restartuje sice to nelze v tom okamžiku vypnout , zeslabit prostě nic ale alespoň to zatím drží frekvence a nechrčí. Nějak nevím jak to řešit, kamarád mi řekl když jsem se mu svěřoval, že jestli dám 7000 za opravu rádia v Citroenu že se mnou přestane kamarádit, že s magory se nekamaradí Kdyby ten systém alespoň byl z 21. Století a dala se tam streemovat hudba přes bluetooth tak bych do opravy šel ale takhle fakt nevím. Ty android systémy prý nikdy pořádně nefungují tak nevím jak to budu řešit

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator