Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Olej do automatické převodovky
jruze
30.04.2023 00:15 - Re: Olej do automatické převodovky
U??vate?
Hanz 397 napsal(a):
Jen k těm biturbům (a vlastně i RHH)... A má Libor co dělat, když jsme takhle pěkně OT...
Víš, proč třeba Fordům padají na propálené písty a u nás najednou bez problémů třeba půl míče? Má to úplně jednoduchý důvod...
Jinak když si půjdeš koupit hydroblok do AM6 (AW-TF80xx) třeba do Forda, nebo do Mazdy, to šumák, tak dostaneš úplně stejnej hydroblok, jako v Citroënu, akorát někde bude mírně levnější (Ford) no a někde výrazně dražší (např ta Mazda)... Ale je to pořád ten samej hydroblok. Proto si PSA na rozdíl třeba od MB ty převodovky nevyrábí sama. A popravdě si nedělají ani SW do nich...


Takže je jedno co do am6 naleju za olej bez ohledu na r.v. - je jedno jestli 2006 nebo 2017 ? ( tedy v podstatě doleji ) a omlouvám se za OT

A ještě jedna věc : ty fóra jsou dobrá věc ale ne pro mechaniky kteří chtějí dělat práci tak jak by měla být ( aby mi xx aut- majitelů nejezdilo na dílnu s tím : už mne to stálo třeba 50000,- a stejně to nadali dohromady “ opravíte mi to a co to bude stát já užnemám moc peněz ? a vše dosrané od a až do z 🤗

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator