Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
HELLMUT
14.10.2021 11:24 - Re: Koupě Citroenu C5
U??vate?
HerrKreutz napsal(a):
Zdar bando. Jsem tu nový, rozhodl jsem se pořídit C5.
Ideálně rok 2006 a novější.
Kterým se 100% vyhnout?
Viděl jsem zajímavé kusy 1.6 Hdi, 2.7 Hdi a pak různě dobité 2.0 a 2.2. Plus občas se objeví pěkný 3.0i.

Díky za rady.


Tak píšeš rok od 2006. Takže si nejprve ujasni priority nebo 2006-2008 se vyráběl první model po faceliftu a v roce 2008 začalo úplně jiné auto X7
Ty okolo roku 2006 si myslím že je jediná rozumná volba 2.0HDI 100Kw, pokud nechceš jezdit hodně po dálnicích vyšší rychlostí , to je pak výhodnější 2.2 BITURBO.
1.6 zapomeň že existuje a ignoruj.
Pokud kupuješ ojeté auto tak se záměř jen na výbavu Exclusive určitě se to vyplatí. Nejde o to že by člověk byl líný si přitáhnout a naklopit sedačku ručně ale ty elektrické se dají lépe tvarovat ...
Není to jako když kupuješ nové auto a za vše navíc si priplácíš velké sumy.
Nabídka inzerátů je i s výbavou exclusive velká, tak já vybíral jen z těchto protože rozdíl v ceně není nebo je minimální.
Pokud by jsi chtěl model X7 tak hlavně pozor a má hydrauliku a ten 2.0HDI by měla být také nejlepší volba...
Benzínové Citroëny jsou okrajová nabídka je jich málo a výbavu mají také většinou chudší.
Pokud nechceš jezdit na plyn , tak myslím nemá cenu o benzínu přemýšlet...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator