Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
ondluky
07.10.2021 02:02 - Re: Koupě Citroenu C5
99
bitovod napsal(a):
Zdravím,

docela rád bych se ujal nějaké C5 II (inzerát mám v inzerci) a koukám, kde je co k mání. Našel jsem auto, co vzal Modřanský TUkas protiúčtem a docela bych se na něj chtěl zajet podívat. Háček je, že auta umím řídit, ale ne diagnostikovat (profesí jsem někam k vývoji elektroniky a programátořině). Hledám tedy někoho, kdo by byl ochotný tam se mnou dojet, auto prohlédnout a zkusit odhadnout skutečný stav (podle fotek je to perfektně připravené na prodej - vyčištěné, vyleštěné, s umytým motorem a tak dál - prostě ten nejblbější případ pro posouzení stavu), případně, pokud to prodejce dovolí, tak do toho kouknout diagnostikou.

Nechci slevu zadarmo Samozřejmě je to služba, takže počítám s tím, že bych za ní zaplatil (můj předchozí mechanik, kterého jsem takhle zneužíval, to dělal jako komerční službu snad za 2000Kč a neměl nouzi o práci, jen ho to přestalo bavit.). Pokud hrají roli osobní sympatie, tak mám smůlu, protože krásnej jsem přestal být před čtyřiceti roky, chytrej asi před dvaceti a ještě ke všemu jsem na holky

Můžete mi někdo pomoci, nasměrovat mě - nebo alespoň nakopnout přibližně správným směrem?

Díky.

Bit

P.S.: Nevím, do jakého tématu to dát, nějak jsem si nebyl schopný vybrat - pokud je to na špatném místě, tak se omlouvám a poprosím o případně přesunutí do správné sekce.


Ahoj,
budu prodávat svého Citroena C5 2.0 HDi Exclusive Break, rok. v. 2007, koupený v ČR. Čtu si v práci příspěvky v C5Clubu a narazil jsem na Tvůj dotaz. Moje VIN VF7RERHRH76832603. V září je čerstvě udělaná STK, na jaře rozvody, oleje v motoru a převodovce. Auto má najeto 137 000 km, kupoval jsem ho v 07/2014. Když jsem ho kupoval, prohlédl mi ho a doporučil jruze - Jarda růžička. Auto mám teď u rodičů v Hradci Králové, já jsem z Mladé Boleslavi. K autu jsou zánovní zimní Firestone Winterhawk na discích. Nějaké fotky mám na svém profilu, nějaké vložím do přílohy. Pokud by si měl zájem, fotky pošlu/auto přivezu. Díky, Ondřej Lukášek

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator