Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Hydraulické koule pérování C5
Basado
02.06.2021 23:06 - Re: Hydraulické koule pérování C5
99
Dobrý deň,
po pridaní predošlého príspevku som teda začal rieši problém od najjednoduchších riešení a zdá sa že som urobil dobre. Kúpil som liter LDS kvapaliny a dolial ho celý do nádržky. Po doliatí však stále nebolo vidie žiadnu kvapalinu v nádržke, ale keďže už bol obchod zatvorený tak som sa šiel aspoň previez. Nechal som auto párkrát vytlači do najvyššej a následne najnižšej polohy a potom som sa vydal na jazdu. Na moje prekvapenie bolo auto rovnako mäkké, ale pri prechode po nerovnostiach už boli nárazy pekne tlmené, žiadne kovové nárazy nebolo poču. Po jazde však bolo vidie vyteka kvapalinu z nádržky cez dierku vo vrchnáku. Odvtedy kvapalina vytekala ešte párkrát, väčšinou keď som počas jazdy prešiel po väčších nerovnostiach, keď sa auto viacej rozhojdalo. V poslednej dobe už ju však vidno nie je, beriem to tak (neviem, či správne) že kvapaliny bolo moc a nadbytočnú kvapalinu si systém sám vytlačil cez ,,prepad". Očividne bolo búchanie naozaj spôsobené malým množstvom kvapaliny, čo sa mi však zdalo naozaj nepravdepodobné vzhžadom na to, že pruženie fungovalo dobre. Teraz mi je fakt žúto, že som ho ten čas nechal trpie pre pár deci kvapaliny .

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator