Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
dkrcmar
19.04.2021 16:17 - Re: Koupě Citroenu C5
Za?iato?n?k
Najma ma zaujima prejav automatu, nokolko cely zivot som zatial jazdil s manualnou prevodovkou, tak som si nie isty, ci by ma nehnevalo ako to radi (viem ze sa da prepnut aj na manual, ale aj tak...). A take amaterske otazky, da sa odstavit auto so zaradenym neutralom? (mam v garazi zaparkovane auto na neutrali a v pripade potreby si ho rukou postrcim dopredu alebo dozadu) Da sa pribrzdovat motorom pred zatackou alebo dolu kopcom? Da sa ist dole kopcom na neutral (tzv. plachtit)? Da sa ist s automatom pomalicky krokom a posuvat sa po centimetroch?
A potom ako je to s jej spolahlivostou a zivotnostou (ake mate skusenosti), pocul som ze ma zivotnost cca 300t - 350t (pri dobrej starostlivosti) a potom moze bez varovania "klaknut" a auto je v momente nepojazdne. Ze v tom je jej dalsia nevyhoda oproti manualu, lebo ten predtym nez zomrie zacne zvycajne davat o sebe vediet, takze pozorny sofer to ma cas zaregistrovat a vcas riesit.
Toz som presne napisal co ma zaujima

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator