Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Poloosy / C5 III
j001
11.04.2021 11:17 - Re: Poloosy / C5 III
99
Myslim, ze nie, i ked na kryte bol starsi olejovy bordel a prevodovka cierna od oleja zospodu, som to vycistil, uvidime. Ale su tam aj nejake hadicky zasrane, mozno bol len niekto sikovny pri dolievani. Vsade sa pise, ze sa meni aj tesnenie rovno, som nevedel, ze nebolo treba. Ale to stare bolo ciste. Som to trosku zotrel tu kvapku, tazko sa tam dostat. Potom sa preveziem.
Este som chcel vymenit pravu poloos ale neda sa. Mesiacik je von, WD40 som skusal dost na ten drziak v strede, pacidlo ani kladivo s tyckou nepomohlo, nepohlo ani o mm, mam dojem ze je to zasekle v diferenciali, je tam vola, pri toceni poloosi zabera s oneskorenim asi 1 mm, samozrejme to tam zakazdym klepne. Moze byt v tom problem? Je to na GO prevodovky? Ked vyradujem z P nejde to lahko, neviem ci je to normalne, inak radi hladko a nebol ziadny iny problem, ma 205000.Olej bol meneny pred 3 rokmi, pred mesiacom a predtym neviem. Vdaka za radu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator