Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vibrace auta při jízdě
svmn
27.02.2021 20:09 - Re: Vibrace auta při jízdě
99
Burka napsal(a):
Ahoj, ak to myslíš s provozom C5/C6-ky vážne, tak pre teba mám dve rady. Musis milova, čo predstavuje a nepúšaj do toho servisáka, ktorý že opravuje auta 20 rokov, ale že C5-ky robí len občas. Po zkusenostiach u tohoto auta ide logika stranou a platí iba skusenos/skusenos/skusenos. Je to, ako kúpi si umelecké dielo a rovno počitat s tým, že ti to kávu neurobí a ani ti nezahreje postež. Tieto auta sú o komforte, takže buď to (podvozok) začni rieši čo najskor, aby to auto dávalo zmysel, alebo ho pošli ďalej. PATaMAT napr je ochotný chlapík, tak sa dohodni s ním na diagnostiku problému a investíciu. Až bude koniec karanteny, tak dve cesty do Brna lepšie, než jazdi po servisoch skuša a pokazi i čo bolo dobré.


ano, je velmi lahke c5ku v tomto podcenit.. tiez mi to hodnu chvilu trvalo, ale neboj, toto som uz pochopil, ked som bol u jumepa. za 5min (a doslova aj 5 korun) mal opravene to, nad cim v oficialnom servise 2dni dumali a poslali ma prec s tym, ze je to bezna zavada a vlastne ved da sa s tym zit... (nezobrazovali sa na displeji polohy auta) len su od ruky obaja aj s patom, co je problem, ked tam auto musi ostat, alebo ak clovek nema tolko casu, co bol u mna pred pandemiou chronicky problem..

urcite sa nechystam nic predavat, mam ho v super stave, az na toto. a keby nebola tato drbnuta pandemia, uz to je hotove davno.. to ze nie som optimista bol len taky povzdych, ze uz to viackrate vyzeralo, ze teraz, ked toto spravime, tak to triast prestane, ale furt je to tam. navsteva jedneho z tychto dvoch panov je v plane najblizsie..

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator