Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vibrace auta při jízdě
svmn
27.02.2021 01:04 - Re: Vibrace auta při jízdě
99
PATaMAT napsal(a):
Postavit auto na rovinu, nastartovat, kola volant rovně a z patřičné vzdálenosti vyfotit z boku, aby bylo dobře vidět kola jak jsou posazeny v blatníku ... Víc po tobě nechci


vysky vravis? toto ma zaujalo. inak s tymto trasenim pri vyssich rychlostiach mam ja problem uz roky. na co je ta hydra tam, ked sa to po 130tke trasie

ked som kupil auto, ojazdene, svetla svietili do zeme. v citroene mi nastavili svetla (bolo asi skor treba nastavit vysky) ale to som len spoznaval to auto, nevedel som to samozdiagnostikovat, ako zistujem, ze v orig servisoch asi treba.. ale k tomu sa este dostanem.

postupne s mojim servisakom riesime myslim ze hadam vsetko, co tu spominate. od novych poctivo spravenych brzd az po nove disky. teraz na jesen, po oprave cohosi na prednej naprave som mal predok klesnuty, tak som bol v ba v citroene, ze mi asi treba nastavit vysky a skontrolovat, ci je vsetko ako ma byt. vraj tam nie je co kontrolovat, ale vysky mi nastavia. odchadzal som odtial po tme a cestou pozeram, ze svietim skoro az hore na dialnicne navestidla... tak som hned volal, ze co to ma znamenat, ze mam predok neadekvatne vysoko.

smiali sa tam na mne jak majstri sveta, ze sa mi to len zda ked som to mal predtym naopak, ze aj ten servisak ma taku c5 a ze to tak ma byt. ale ze mi zadarmo nastavia svetla a dali mi taky papier s presnymi vyskami a s peciatkou, ze je to v citroenackej norme a spravne. no neviem, vyzeram jak ked ma bezne auto nalozeny kufor... cize fotit nic asi netreba, staci predstavivost, ale inak vraj sa mi to zrovna, ked si sadnem za volant

citim, ze predok mam teraz maksi, jak je vyssie, ale zadok mam tvrdsi, kedze ten je teraz viac dole a snazi sa na nerovnostiach uz viac neklesat. na zaciatku to bolo presne naopak. stale to jazdi lepsie, ako vacsina aut, ale chcel by som to len mat normalne. keby sa to vdaka tomu prestalo triast, to by bolo super, ale z nejakeho dovodu uz nie som taky optimista.. je vam ale jasne, ze v tom citroene som bol naposledy

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator