Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Regulator tlaku paliva, chyby, priznaky, typ
LadesFCB
22.08.2020 15:54 - Re: Regulator tlaku paliva, chyby, priznaky, typ
Za?iato?n?k
Zdravím,
mám podobný problém:
Při vypnutí zapalování motor ještě tak vteřinu/dvě běžel. Diagnostika psala chybu "PŘECHODNÁ ZÁVADA, Regulátor tlaku paliva. Vypnutí je požadováno, ale regulátor je stále aktivní." Po přečtení diskuze jsem šel po kabelu od čidla tlaku paliva směrem dolů ke konektoru a tam byli dva ze třech kabelů odizolované. Takže to jsem spravil pájkou. Půl dne sto jelo bezproblémů a potom opět chyba a to samé. Přes diagnostiku jsem zkoušel test akčních prvků/regulátor tlaku a při testu normálně vrčí. Takže ten je asi v pořádku, takže jediné co mě napadá je čidlo tlaku paliva? V diagnostice v parametrech když je ta chyba vymazaná a auto jede tak rozdíl mezi požadovaným tlakem paliva a skutečným je od -6 do +5 bar, při prudkém sešlápnutí plynu je rozdíl asi 15 bar, ale hned zase spadne na +-0. Takže absolutně nechápu čím by to mohlo být. Regulátor tlaku paliva při testu vrčí, čidlo v diagnostice ukazuje stabilní hodnoty, nic nelítá, ale po pár startech skočí přechodná závada. Poradí někdo?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator