Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nestartuje / C5 II 1.6 Hdi
jruze
28.07.2020 23:35 - Re: C5II 1.6hdi 2006 breack točí ale nenaskočí
U??vate?
dic napsal(a):
Ahoja díky za odpověď. Špatně si to určitě nevysvětluju, naopak!Díky za rady. Moje první auto byl Tudor, ještě s dřevěnou výdřevou!!!Tak jsem z tohodle kočáru trochu vyjančenej. Kámoš mi půjčil diagnostiku, tak jsem snad o kousek dál? Pro případ napíšu chyby co to hlásí0193, P0402, P0299, P0463, P1351, P1445. Z těch popisků rozum mi to nebere, co to znamená. Jestli už není čas odevzdat ten řidičák! Ale třeba se to ještě dá nějak řešit? Stále doufám.Jinak jsem měl taky CX,BX,ZXCombi a po takovém XM jsem jen toužil. Zdravím všechny kočárysty! Ahoj!


Pokud nic vážnějšího tak by to nemělo být tak složité ale mám to tam +- 140km tu diagnostiku co ti někdo půjčil vra a sežeň si lexii = budeš moudřejší - jestli je můj odhad správný tak do dvou hodin jede - věci mám jen se mi nechce tak daleko (radit nejde až po diag) ( nebo? palivo , snímač tlaku paliva,snímač vačky,egr,snímač na klice) můčeš si vybrat

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator