Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zaseklé přední brzdy, zatuhlá ruční brzda, přibržďování / C5 I, II
LukoLVG
24.03.2020 10:18 - Re: Zaseklé přední brzdy, zatuhlá ruční brzda, přibržďování / C5 I, II
Za?iato?n?k
Mne sa stala zaujímava vec, prečítal som si celý tento topic. Neviem presne na čo sa zamera, možno niekto z Vás ma usmerní aby som nerobil niečo čo netreba...

Stalo sa mi: po vežmi prudkom brzdení: spadol mi pedál na podlahu a ostali brzdie predné brzdy, hlavne PP koleso. LTT som došiel domov - 2km.
Tak som to rozobral, zatlačil piestiky naspa. Pri zatlačovaní PP. piestika som si všimol pri otáčaní piestika že jemne v ňom lupká - ako keď je vybehané ložisko. Následne zapol odvzdušnovanie ABS ale pre nedostatok času som stihol spravi 20% procesu ale pedal mi už drží a nepadá. Ale PP. koleso stále mierne pribzduje.
Neviete čo to môže by? Podža toho čo som tu čítal viac menej všetko...

Každopádne asi skúsim:
1. rozobra strmeň a zrepasovat (je tam 2,5roka nový strmeň, tak ho asi porazilo) len musím v tejto dobe karanteny zohna ten 5hran-14mm
2. odvzdušnit ABS a brzdy
3. zrepasova brzdový valec, oplatí sa mi?

Na čo sa zamera? resp čo si myslíte?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator