Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zaseklé přední brzdy, zatuhlá ruční brzda, přibržďování / C5 I, II
fastarrow
22.01.2020 00:45 - Re: Zaseklé přední brzdy, zatuhlá ruční brzda, přibržďování / C5 I, II
99
Ahojte
ted jsem prijel domu 30ti km rychlosti, protoze mam pribrzdene prave predni kolo, takže trošku zavařené.
Bude stacit zatlacit pístek a rozchodit to na nejakou chvili?

1. brzdy jsou rok staré vč. desek
2. dneska jsem najezdil po městě 100km a udělalo to NAJEDNOU posledních 10km se to "kouslo" nějak
3. ručni brzdu nepoužívám, takže se přidřít nemohla, navíc mám odpojené lanko
4. i přesto jsem zkoušel sklepnout táhlo ruční brzdy, ale bez výsledku (což jsem očekával)
5. asi se nevrátil asi pístek a "kousl" se?? Tak najednou?
6 JUMEP psal v nějakém příspěvku o "zkřížených" brzdách - nevím co tím myslel (pakliže to nějak souvisí s mým problémem)
7. Ráno potřebuju jet autem
8. jsem 200km od domova (aktuálně Brno) a mám příruční servisní kufřík - na brzdy by to mohlo stačit - takže repase apod nepřipada teď v úvahu.
9. v jednom kopci nahoru se mi jakoby něco kouslo což je divné, motor to nikdy neudelal, takže to bylo to seknutí brzdy??
10. Může to udělat ABS? Mám tam prasklou manžetu a vazelina všude okolo. Mohlo třeba ABS nějak zareagovat?ABS nesvití, tak si to nemyslím, ale raději se ptám a píšu.

Prosím jen o stručné rady jak to rozchodit na pár dní než bych to vyřešil jinak.

Díky za rady!

Máte nějaké stručné tipy na zítra? Díky

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator