Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Klimatizace nechladí
Blodmen
20.09.2019 08:20 - Re: Klimatizace nechladí
99
Když jsem dorazil dom, všimnul jsem si kouře někde od kompresoru klímy. Nechal jsem vychladnout a zkouknul co to může být, nic jsem nenašel. Ale po nastartování se mi kompresor neustále zastavuje a spouští, tak po deseti sekundách.
Zároveň při jízdě se mi tak za 3 minuty rozsvítí hláška battery charge or electrical supply faulty. Po vypnutí a nastartování hlášky zmizí, ale při jízdě zase po chvilce naskočí. Zajel jsem do autoservisu na diagnostiku, nechal přeměřit dobíjení, to prý ok a zároveň jsem nechal auto napíchnout na diagnostiku - při zapnutém motoru a rozsvícené kontrolce baterky a nenačetlo jim to žádnou chybu. Večer jsem skočil ještě k dalšímu mechanikovi a ten řekl že je rozhodně v háji elektromagnetická brzda na kompresoru. Dá se prý objednat zvl᚝, ale já nikde nenašel. Nevíte náhodou? Ještě je k divný, že mi kompresor odpojil a po jízdě se hláška o dobíjení stejně znovu objeví. Podotýkám že klima začala zlobit po tom, co bylo auto v autoservisu, do té doby nebyl problém, od té doby hučela při vyšších točkách větráku. Auto C5 2.0HDI X7

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator