Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ventilátor chladiče (Sahara)
kajman
03.07.2019 08:29 - Re: Ventilátor chladiče (Sahara)
Za?iato?n?k
Ja vim, ze to neni oprava naveky. Ten fet je priletovany cely, ten sopel jen jen "pojistka". Ani se neptej cim jsem to pajel, ale bylo to v antistaticke uprave . Dira se vyplnila silikonem a po zakrytovani jsem to taky objel silikonem. Aspon se ta vlhkost co tam vleze nedostane ven a driv to shnije. Nicmene ucel to splnilo, tak uvidime jak dlouho to prezije.
Zajimalo by me, jak je resena ta strategie. Byla zapnuta klima a ta mela pozadavem na nizke otacky a nedostala je. System vyhlasil poplach stop, ze je auto prehrate. Pritom se otacky ventilatoru mohly prepnout na max a v pohode by se pokracovalo dal. Kdyz jsem to zkoukl diagnostikou, tak tam bylo tusim 89°C a nejakych 1800 otacek. Coz neni prehraty motor, to je docela malo na jizdu do kopce. Nestaci v tomto pripade jen vypnout klimu a normalne pokracovat? Ja jsem holkam doporucil zapnout topeni naplno otevrit okna a normalni rychlosti jet domu. Kdyz dorazily, byly sice uvarene, ale teplota na budiku v normalu. Jak to tedy je zajimalo by me to.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator