Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vibrace auta při jízdě
fox
21.05.2019 13:34 - Re: Vibrace auta při jízdě
99
Tony_Z napsal(a):
FOX: Když se povedlo zlikvidovat tolik poloos různých výrobců, tak to v nich asi nebude... Říkáš, že se poloosa vy*r*la vždy ve stejném místě? Tedy u vnitřního kloubu? Proč?
Netlačí se na ni? Není vyběhlá moc ven z auta? Mᚠji pořádně zasazenou do držáku ložiska poloosy? Není něco blbě v diferáku? Možná to zkus jednou nechat složit někoho jiného, třeba je chyba v montáži?

Zaměř se na to, že prostě není normální takhle likvidovat poloosy, něco ti ji vždy zničí - další dopadne stejně, dokud problém neodstraníš.


Právě, že vím, že není normální aby to takhle likvidovalo poloosy
Ano u vnitřního kloubu, povytáhlá/moc zatlačená mi nepříjde... V držáku ložiska je dobře, tady se předpokládám nedá nic pokazit, držák jsem měl od lukiho půjčený druhý - byl totožný, nezkoušeli jsme jej vyměnit pouze porovnat, jestli tam u mě není třeba z auta s AT převodovkou... V diferáku nic špatně být nemůže - převodovku jsem měnil, dělalo to i na staré i na této... Složit někoho jiného - skládal to jumep, skládal jsem to já, několikrát se všechno přehazovalo, tím bych chybu mechanika osobně vyloučil ....


PATaMAT napsal(a):
Kouknout na výšku auta. V provozní poloze musí být poloosy cca vodorovně do kol, nesmí to jít zešikma.


V provozní poloze vypadají OK - rovnoběžně - zkusím vyfotit. Jedna z věcí je, že při 110km/h auto spadne o nějaký ten cm níže - což by mohlo být. Nemáte někdo ten nákres, dle kterého měřit výšku ?

Díky za reakce.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator