Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: poloosa
Brety
21.12.2018 13:04 - Re: poloosa
Za?iato?n?k
Před více než rokem jsem řešil vibrace, hučení při nadlehčení auta atd. Podezření padlo na pravou poloosu, neb jsem předtím asi 2x řešil prasklou, nebo staženou prachovku na kloubu u kola. Po výměně poloosy (repas Citroen) vše ok. Ale prachovka opět po cca 10 tis. stažená a nedávno (po cca 30 tis.) opět vibrace, hučení, cvakání v ostré zatáčce atd. Tak jsem k mému zklamání předpokládal, že opět tato poloosa. Měl jsem plánovaný „větší servis“ (kotouče, čepy, destičky atd.) a doufal, že se to komplet vyřeší. Pak mi volal servisák, že poloosa je skutečně KO a také přidřený tisícihran a že v převodovce chyběl litr oleje (prý je tam cca 2,2 a vypustil 1l.) Vzhledem k tomu, že nenašel nikde, kde by to teklo, vše čisté a suché, tak prý asi nedolili při první výměně olej. Může zmizet olej jinam?
Po výměně poloosy ale problém s vibracemi atd. trvá, tak jsem mu auto zase odvezl. Mrkne na druhou poloosu atd. Chytřejší budu, až se mi ozve co dalšího zjistil, ale vypadá to, že je převodovka „po smrti“, protože se to projevuje po delší jízdě (cca 30 km, takže asi až se převodovka zahřeje). Co teď? Generálka či repas převodovky by mě asi stáhl z kůže, jaké je riziko vzít něco z vrakáče či bouračky?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator