Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jak funguje hydractive 3 / 3+
HELLMUT
03.06.2018 22:39 - Re: Jak funguje hydractive 3 / 3+
U??vate?
Jako člověk který tomu tematu vůbec nerozumí - takže asi neobjektivní musím napsat že už je nejvyšší čas to ukončit.
Je to stejné jak sledovat politiky v nedělní debatě , taky nikdy neuznají že se mýlí... Je to stejné jako pan Růžyčka.
A vzhledem k tomu jakou mám s tebou Jardo zkušenost ,tak se rozhodně přidávám na stranu čtyřicetdvojky.
Mě si také vykládal že mám debilně přidělaný kryt motoru a já ti odpověděl že to auto jezdí jen k tobě takže jsi to musel být ty...
Ale né, tvrdošíjně si tvrdil že takhle by jsi to v životě nepřidělal.
Aféra FAP mi taky na věky zůstane v hlavě . ( Jeden den se zdál moc průchozí nejspíš jen proražený a druhý den mi ukazuješ jak byl totálně ucpaný)

Možná by jsi se měl víc soustředit na práci v dílně místo psaní nesmyslů na netu.
Myslím že nejsi úplně marný mechanik , že dokážeš auto opravit , vyřešit spoustu problémů a i lidem někdy ušetřit peníze.
Ale to co jsi zde na 4 stranách diskuse vypotil , tomu asi rozumíš jen ty...
Zkus si to projít znovu celé od začátku. Kličkuješ jak zajíc, teorie střídá teorii a nikdy neuznᚠchybu. Když něco napíše Pat Mat tak zase uhneš na jinou stranu a příběh jede dál ve stejném duchu.
Však to Pat Mat tím nekonečným příběhem pěkně okomentoval...
Vykašli se na psaní ,to evidentně není tvoje parketa. Makej na autech a ve zbylém čase se věnuj manželce a rybám.
Bude to pro všechny lepší...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator