Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zaseklé přední brzdy, zatuhlá ruční brzda, přibržďování / C5 I, II
jruze
13.03.2018 20:51 - Re: Zaseklé přední brzdy, zatuhlá ruční brzda, přibržďování / C5 I, II
U??vate?
Mikra napsal(a):
Jasně. Protože ty nový jsou krásně stříbrný.


No jak byř se mohlo něco na třmenu a bzdiči opotřebit - když se to po celou dobu vlastně nehýbe. Zkus se podívat do místa kde sedí destičky ve třmenu,zkus si zahýbat s tyčkou u nového třmenu a u toho co mᚠna autě,a pístky? no pokud budeš mít neopotřebované kotouče a budeš měnit desky v 50% tak tomu budu tak trošku věřit,ale většinou měním kotouče že jsou vidět chladící žebra a desky na plechu + zkřížené prasátka a vytočené nadoraz - bývá to jeden z příznaků vybrací brzd i na novejch kotoužích , nebo cvakání. Ale je mi to jedno - já za svou práci ručím a nemívám reklamace a mám tu bednu třmenů a brzdičů kdyby někdo chtěl ušetřit může si zrepasovat do zásoby nebo na kšeft. (ty poslední jsem měnil protože jsem na nich zohýbal origo přípravek na zatočení válečků, potom tu mám několik tyček které jsem musel vybojovat letlampou ze třmenu nebo jné které mají vakl jako prase atd.. Kdo má zájem ? za cenu šrotu jsou vaše (také některé tečou,jiné nemají prachovky atd..

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator