Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna palivového filtru a čerpadla + odvzdušnění / C5 II 2.0 HDi
Shakal007
23.10.2017 10:52 - Re: Výměna palivového filtru a čerpadla + odvzdušnění / C5 II 2.0 HDi
Za?iato?n?k
Kluci uvidíme jak budu u auta, rozhodne došlo na to ze se mi auto zadusilo, pres pumpu jsme ho rozjeli ale byly špatné starty, prostě až na třetí otočeni startéru, předtím chytalo na drc,no a podruhé proste zdechlo a uz se neoživilo, tedy starter točí ale nemá snahu a ani naznak ze by chtělo znovu naskočit jelikož je to moje první velká zkušenost s bordelem v naftě tak jsem vyměnil filtr a pak jak jsem sel po vedeni zjistil jsem ze drhne i čerpadlo, nove samozřejmě neni je z vrakoviště i tak stalo na můj vkus dost ale předpokládám ze jestli přijelo na aute tak bude dobré, ještě me napadá ze bych mohl vylit i tu naftu co jsem koupil (Shell) protoze je to nějaká divná nafta ( předtím po tom bordelu jsem nádrž vypumpoval do sucha takže z toho bordelu by tam nic byt nemělo.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator