Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Hydraulické koule pérování C5
igok
14.07.2017 23:07 - Re: Hydraulické koule pérování C5
VIP
Dnes mi prišiel nový parkovací senzor. Počas inštalácie mi padol zrak na snímač výšky vozidla a pravdepodobne som našiel pôvodcu mojich problémov s pružením. Kĺb na snímači bol úplne zahrdzavený a kĺb na stabilizačnej tyči vybitý. Po prečistení a rozhýbaní kĺbu na snímači výšky sú vybité už oba. K prednému snímaču som sa dnes nedostal ale vidím to tak, že skôr ako objednám nové gule a piestnice, kúpim a namontujem nové snímače výšky.

.link.

19.7.2017 Dnes som vymenil snímače výšky. Zadný mal úplne vybité čapy na prepojovacej ojničke. Na prednom snímači bolo cítí že sa oproti novému dos tažko hýbe a tiež bolo vidie že sa pridiera. Po výmene mám subjektívny pocit že je auto mäkšie (možno som len sám seba presvedčil že za 250 € dáka zmena musela nasta ) Ale jedna zmena nastala celkom určite. Pred výmenou sa pri zdvihnutí do hornej polohy nevedelo čerpadlo takmer zastavi, teraz po výmene zastaví sekundu po dosiahnutí polohy. Gule pôjdem asi najskôr premera k Jumepovi a až potom sa rozhodnem o ďažšej investícii.

19.10.2017. uz dva tyzdne jazdim na novych zimnych gumach a zda sa ze to uskakovanie auta do stran bolo sposobene zjazdenymi letnymi gumami. Auto sa uz chova omnoho lepsie, aj ked je stale dost tvrde, gule bude treba predsa len menit.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator