Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Kolísání otáček / C5 III 2.7 HDi V6
autodiag
20.04.2017 06:55 - Re: Kolísání otáček / C5 III 2.7 HDi V6
U??vate?
nVi napsal(a):
Když ty váhy vytáhnu za chodu tak auto jede bez nouzoveho režimu do nouzáku padne až někde parkrát vypnu motor. =>Váhy jsou jediná věc kterou jsem změnil a motor o ní neví a přitom to změní chování celýho auta a to mě vede k tomu že je váha v háji.


vidis a to je jeden z tvych omylu,pokud vahu odpojich auto jede ve zcela jinem rezimu a ty to jako laik a uzivatel nepoznas


nVi napsal(a):
V jednotce před odpojením byla pouze chyba žhavících svíček.
Lexia/diagbox píšou další problémy(nic co by se nedalo při dlouhém odpoledni opravit) ale žádnou která by se týkala motoru.

to ale neznamena ze problem neni


nVi napsal(a):
Jdu pragmaticky už mám objednanou svoji Lexii, chci se naučit co a kde jak vyčíst z diag. a opravit jsi to sám pokud je to možné.


nechci ti radit,stejne si vzpomenes az neco po...,ale zrovne uX7 a s tvym motorem neni moc prostoru pro pokusy a uceni


nVi napsal(a):
Protože v Citroenu by mě tahle další "sranda" vyšla zase hodně draho pokud bych vzal výčet co je potřeba udělat.
Komplet Diagnostiku/Seřídit podvozek/Udělat geometrii - to jen za práci je tak 4k5.
Ale stejně to tak skončí že jim to tam nechám pokud tam půjdu s podvozkem, ale těch peněz :/


takze jedine co na svete existuje je servis citroenu??? treba v pripade podvozku mas pomerne znaleho cloveka primo v Brne,neni duvod jezdit do znacky kde tomu rozumi mozna mene jako ty v nekterych pripadech..chapu ze v Brne to asi se servisem neni uplne slavne (jezdi mi sem pomerne hodne brnaku) ale tim ze si koupis diagnostiku si moc nepomuzes,spis naopak..nekteri z nas ji maji 10 let ,zivi se tim a muzu rict ze dokaze i po letech prekvapit

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator