Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Pokles vykonu / C5 I 2.2 HDi
WOLODA
09.03.2017 19:26 - C5 I 2.2hdi leeenivy start a leeenivy vykon
99
Ahoj ... dlho som tu nebol .. zabudol som heslo ale nejak som na neho prisiel
Moj problem... kupil som citr c5 2001 2.2hdi 98kw
Auto nastartujem .. pomaaaaaly sa dvyhaju otacky na volnobeh stava sa ze sa na volnobeh nedostanu a zdochne... po 5tom starte tak isto.. plyn nereaguje az ked trooosku pobezi plyn sa zacne leeeenivo dvyhat ale dostane sa az do obmedzovaca ...
Po zahriati auto uz nezdochyna na start ale vykon biedne nabehuje.

Cerpadlo som preventivne menil... tlak paliva ok aj pri startovani synchronizacia je... rozvody myslim len remen ok... soleboidy ok zastrcky nepoplete.. podtlaky ok .. hribik spolu s klapkami v haleve a na sani ok ... snimac tlaku a vah preventivne vymenena .. bez zmeny... potenciometer plynu meneny egr chodi ... regulacia turba funguje.. po odpojeni solenoidu turbo tlaci max tlak...
Zahada je ze pri volnobehu pozaduje 1200mb vzduchu... egr otvori iba na 50%nie na plno ako by malo byt ... pride minto akoby auto si myslelo ze je vo vykone ...
Teraz fap.... niekto ho prevrtal dlhym vrtakom ... ci ho vyradil neviem preto som ho vyradil sam ... s osvedcenym programom... sorry ale nemam nahradny aktualne ... su tam 4 diery tak pochybujem ze nieje prechodny ...
Pracujeme spolu s ocom s lexiou a funkcnymi dielami ...
Stretol sa niekto s tim?
Nozem este skusit.. co sa aj chystam.. vymenit regulator tlaku snimac tlaku paliva ale osobne si myslim ze bude problem v samotnej rj motora ...
Za akukolvek radu ci tip dakujem ...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator