Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: zabranenie vniknutia vody do nasavania vzduchu do motora
jruze
08.03.2017 22:29 - Re: zabranenie vniknutia vody do nasavania vzduchu do motora
U??vate?
Charta2015 napsal(a):
Ano, filtrbox pod filtrem mi provrtali kdyz mi odpalilo vahu vzduchu, no nepomohlo to, Minuly tyden pri silnem dezdi mi znovu promocilo filtr vzduchu. Plast podbeh mam v poradku. Na ktere strane mam proverit prepazku medzi blatnikem a podbehem ? V servise mi poradili, ze priste mam jet na clune a ne autem. Dekuji za rady.


Když se podívᚠnad světlem na špičku blatníku před prvním šroubem co drží blatník tak je na tu přepážku je vidět(nebude tam a nebo netěsní) jednou jsem toto řešil takovou prasárničkou=použil jsem molitan-namatlal silikonem - našouchal jsem ho tam do té mezery šroubovákem a znovu namatlal silikonem tím jsem to celé utěsnil a od té doby má pán pokoj(nebo múžeš použít montážní pěnu zapěnit - oříznout a přelepit silikonem v barvě laku, druhá možnost je že je děravej ten ,,chobot" (nasávací roura) ta je jeden konec pod tou špičkou blatníku a druhý je pod filtrboxem.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator