Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zaseklé přední brzdy, zatuhlá ruční brzda, přibržďování / C5 I, II
M.P
24.02.2017 10:54 - Re: Zaseklé přední brzdy, zatuhlá ruční brzda, přibržďování / C5 I, II
99
Tak se mě včera po ránu "neodbrzdilo" LP kolo . Pročetl jsem během dne celej patnáct stránek tohoto vlákna plus dalších jedenáct z jinýho a s obavami co mě čeká jsem se do toho dnes pustil . Připravenej že hned objednám z Hulína trubky a lanka . Ale byl jsem překvapenej . Po 13 letech a 294 0000 km vůbec nic hroznýho . Lanka v trubkách krásně volný , ta gumička mezi páčkou a třmenem bez poškození . Tak jsem to jen vyčistil , rozhejbal , promazal , poskládal , poladil délku lanek po vyjmutí popelníku a je to zase cajk . Pravou stranu ani nebylo nutný rozhejbávat . Takže jen vyčištění , promazání . Tak ještě to snad těch pár měsíců vydrží .
Podotýkám že já jsem doposud s ručkou nic nedělal , a podle veškeré servisní historie ani v Belgii do jeho 136 000 km a šesti let stáří .
Děkuji jruzemu za telefonickou konzultaci .

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator