Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Rozloučení s C5
Tortugas
21.02.2017 13:30 - Re: Rozloučení s C5
99
Zrovna vcera jsem z prace vezl kolegu S-Maxem a cestou jsem nadaval, jak je to tvrdy a malem jsem ho vysadil, protoze tam pry zadny rozdil oproti C5 nevidi, ze mi to driv nechtel rikat, protoze jsem mel pry vzdycky takovy priblbly vyraz, kdyz jsem ho upozornoval na blizici se retarder/diru a at se pripravi, ze to skoro nepozna

Ohledne X7, kdyz budu srovnavat pouze vnitrni prostor, tak z meho pohledu to proste mensi je, hlavne na sirku, me ten styl, jako kdyz sedis narvanej ve vetroni, proste nevyhovuje, potrebuju se rozvalit Navic, kdyz jsem dal dozadu detskou sedacku (Romer do 18kg), tak mi holka okopavala zada. Opakuju se, urcite to neni spatny auto, ale, ted me nekamenujte, ja tam moc rozdilu treba oproti passatu nevidim a to myslim i z hlediska komfortu, mozna jsem mel smulu na kus, byla tusim z roku 2010, najeto 180k, ale hydra na C5II byla o dost lepsi.

Ona to je takova debata na nic, ale co koupit s nasledujicimi parametry?

Max 3-4 roky stare
Najeto obligatne do 150k
Hodne mista
Aby se vesly tri detske sedacky ve druhe rade
Vykon min 100kW spotreba do 10l (benzin/nafta je mi fuk)
Pokud SUV tak 4x4, preferuju kombi, MPV ne moc krabicoidni
dohledatelna historie, jakoze cela servisni historie nezavisle overitelna
a to vsechno do 400k
plus vrozeny nebo ziskany odpor k urcitym znackam (Renault, Fiat, VW, Asie plus par dalsich)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator