Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Rozloučení s C5
HELLMUT
20.02.2017 23:18 - Re: Rozloučení s C5
U??vate?
Tak hlavně přeju aby jsi tu spojku nemusel měnit za 1/2 roku na tom Fordu...
Přesně všechny důvody co jsi jmenoval pro odchod mám stejný - naštěstí nemám ten archetyp se spojkou
X7 se mi taky nepozdává a velkej jsem taky.
Ale zatím jsem tak " nemocnej" že bych jiné auto - respektive tuctový a nepohodlný nerozdejchal.
Kdykoliv sednu do C5 naladim se do jiné dimenze. Nedokážu si představit že si sednu do nějakého studeného stroje a měl radost.
To se pak prostě asi změní ,budu jak 90℅ lidí. Mají prostě auto co je někam odveze, není tam to spojení.Proto asi jezdí jak magoři- aby to měli za sebou a byli konečně v cíli 😃
Nedokážu popsat ten pocit štěstí když jsem jel do toho Chorvatska sám v tom autě. Jak kdybych si něco šlehnul.
Po dojezdu deprese že je konec a těšení se až za 10 dní pojedu domů. Tam jsem pak sedl do Galaxy ,ujel 50 km a byl spruzelej jako kráva.
Představa že to teď prodám a koupím za 200,300 tisíc a víc,něco jiného co stejně není 100℅ jisté že bude bez dalších investic mi nevoní. Na Mercedes E asi nikdy neušetřím 😢
Raději zakládám fond oprav a dokud se to nerozpadne rzí budu to držet jak jen to půjde.
Jediné co mě děsí je šikana státu s emisemi na STK...
Potřeboval bych ještě 15 let vydržet a pak dát veteránské SPZ a bude od STK klid

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator