Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Rozloučení s C5
Tortugas
20.02.2017 22:12 - Re: Rozloučení s C5
99
Jo já vím, pro mě je Citroen také srdcovka, měl jsem tři, vlastně čtyři, když budu počítat CX, která se po půl roce rozpadla. Moje první auto v 18, totální vrak už když jsem to kupoval

Navíc mᚠbenzín a tam ty náklady jsou taky někde jinde, samozřejmě ten můj nafák je držák, ale stejně za nějaký rok dva bych do něj tu spojku dát musel, stejně tak i FAP, když připočítám pneumatiky a další spotřební věci, tak to přesahuje hodnotu auta. Tohle byla poslední šance to rozumně prodat.

Jak jsem psal, hledal jsem u Citroenu alternativu, ale ta tam pro mě bohužel aktuálně není. Do C5III se pořádně nevejdu (2 metry, 110kg), navíc subjektivně ošklivej vnitřek, jezdil jsem s ním sice jenom týden, ale nepřesvědčilo mě (2.0 103 kW). Pak C-crosser, jenže ty nejmladší jsou taky z 2011-2012 a najít nějaký s dohledatelnou historií v podstatě nejde, chvilku jsem přemyšlel nad 4007 nebo i Outlanderem s tou 2,2 od PSA, ale nakonec jsem si řekl, že SUV chce jen žena, ale já ne, protože jestli něco do terénu koupím, tak jedine Defender
C4 Grand Picasso starší generace se mi moc nelíbí, jízdní vlastnosti taky nic moc a to nové je zatím ještě za raketu, ikdyž jsem se byl podívat na jednu předváděčku, ale přes půl milionu za auto prostě nedám/nemám, od toho jsou služební.

Tak oproti hydře je každé auto kostitřas Nevím jakýho Forda si jezdil, ale co mám zkušenosti s Mondeem, předposlední dvě generace, tak se mi s tím jezdilo dobře, plus ta Galaxy mě z hlediska jízdního komfortu taky nepřišla špatna, holt mám asi míň citlivej zadek a páteř

U toho S-Maxe znám celou servisní historii, výbava mi vyhovuje, motor řekněme dostačuje, kufr je vlastně stejnej jak v C5 (je širší), vepředu mám hromadu místa, děti vzadu taky, plus se mi sem vejdou 3 autosedačky, což se do C5 nevešly (často vozím cizí děti ) Je o 7 let mladší než byla moje C5 a hlavně s protiúčtem jsme se dohodli na dobré ceně. V příloze je foto na rozloučenou...

Po C5 mě zbyly 4 hliníky (2 budou bez gum, 2 gumy na vyhazov) fotka o pár příspěvků výše a pak příčníky od Atery, použíté 2 x před 3 lety, není tuším zamykatelná a mám k ní jen jeden ten tisícihran, kterým se utahuje. Kdyby někdo měl zájem, tak SZ, kola by byly až tak za 14 dní, mám je na chatě a dřív se tam nedostanu, příčníky mám v Praze ve sklepě.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator