Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Řadící páka - manuál / C5 III
eisy811
30.01.2017 10:31 - Re: Řadící páka - manuál / C5 III
Za?iato?n?k
Od tej opravy trubky som najazdil cca 1600 km. Ono, to radenie v mrazoch, prvych par kilometrov islo tak trochu tazsie vzdy, aspon podla mna, bol som zvyknuty skor na koncernove hadzanie kvaltov, navyse ta fabia ma uz na hrbe 300 000 km, takze tam to pada same, oproti C5,kde to ide tuhsie.
Nemam sajnu, nepamatam ako a kde je tahana ta trubka, takze neviem ci by mohli pri jej vymene niekam sahat, na tie lanovody, nechcem krivdit, ale oleja tam trkvasovia naliali vela, doma som musel odsavat…
Vcera nebol cas sa viac pozerat, no a servisy, co k nim jazdim su akosi plne, takze asi az koncom tyzdna to pojde na zdvihak.
Len ma prekvapilo, ze zas nejako brutalne som za tu paku nezatrhol a ono to padlo…
Stastie, ze 100 metrov od baraku.
Z Fabie ma boli prdel, ta ceska D1 je v nej utrpenie… A to som myslel, ze je uz opravena
Ak budem musiet menit cele tie tiahla, tak to bude ranec, na mrtvicu. Uz na tu fabiu to snad je v cene 200-300€
Este ze ta spojka je OK, to by som bol asi uz bezdomovec, baba by to tazko rozdychavala
Januar je blby… Poplatky, dane od baraku, cestna dan, dialnicne znamky, opravy auta

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator