Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: LED žárovky, náhrada za klasické apod.
Frenky
01.01.2017 01:03 - Re: LED žárovky, náhrada za klasické apod.
Za?iato?n?k
Kontrola funkce zarovek je zalozena jen na mereni proudu jednotlivych vyvodu BSI nebo PSF modulu (proc by si vyrobci komplikovali zivot). Protoze vi jake zarovky pouzili tak vi i jaky proud ma vyvodem tect (zpravidla ma kazda zarovka vlastni pin v konektoru). Vadna zarovka = mensi nebo zadny proud. Pokud bych chtel pouzit LED zarovky, musim proud konkretni zarovky nasimulovat. A to paralelnim odporem k LED zarovce dosahnout podobneho proudu. Jaka je tolerance vyhodnoceni proudu jednotkou netusim. Takze CAN zarovka bude obsahovat ten paralelni odpor. Trochu mi potom unika smysl nahrady klasiky vetsich vykonu za LED (pokud je to hlidano), protoze proud diky paralelnimu odporu muze byt stejny jako u klasiky. Pripadne usetrim nejaky watik ale moc to nebude. U malych zarovek je mozna efekt o delsi zivotnosti. U nediagnostikovanych vozu je to jedno, spis jde o to nejit kvuli LED z frajeriny na nizsi efekt. Frenky

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator