Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zvuk z motorového prostoru po odemknutí/otevření / C5 III
paja.lbc
19.09.2016 23:23 - Re: Zvuk z motorového prostoru po odemknutí/otevření / C5 III
Za?iato?n?k
Díky za tipy všem. Vzhledem k tomu, že se to již delší dobu zase neozvalo, tak jsem aktivní hledání podle Jardova popisu nezačal. Jak jsem psal, tak zvuk v nahrávce je ten kdy je to v pořádku, a neřeším to, že to píská, bzučí nebo hraje melodii. Jde mi o změnu stavu na rachotivý, plechový zvuk, který se mi již nahrát nepodařilo. Z toho vycházím, že něco "blbne", proto to řeším. Je to jako když by rachotilo kolo, ale zatím to jede, tak to mám řešit až upadne? Chtěl jsem předejít něčemu vážnšjšímu. Asi jsem to špatně popsal na začátku Potřeboval jsem poradit, o jaký díl by se mohlo jednat, abych věděl o čem si mám zde přečíst. V každám případě ještě jednou díky za nápomoc při hledání. Pohledám zatím co je zde napsáno o klapce sání.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator