Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zvuk z motorového prostoru po odemknutí/otevření / C5 III
jruze
16.09.2016 08:45 - Re: Zvuk z motorového prostoru po odemknutí/otevření / C5 III
U??vate?
paja.lbc napsal(a):
Ahoj,
- čerpadlo jde až po klíčku jak píše jruze a je vzadu
- BHI to není, to přestane dřív a pak už se při ot/zavř. dveří neozve, ale toto ano.
- Jde to z motorového prostoru mezi chladičem a plastovým krytem nad motorem.
- nejde o to to neslyšet ale vyřešit začínající problém. Jeden můj kamarád zastával názor, že pokud motor divně rachotí, tak dát hlasitěji rádio. Touto cestou nechci jít. Zatím funguje, ale ...
Nahrál jsem ten zvuk když je to v pořádku. Pokusím se ještě zachytit tu variantu kdy to rachotí.


Nepouštěl jsem si nahrávku ale zapoměl jsem uvést že se přenastaví klapky na sání , ventily podtlakového nastavení atd.. (po zhasnutí motoru se vše nastaví-zaparkuje do základního postavení - po odemčení se část probudí a nastaví do polohy start a ostatní se donastaví podle aktuálních hodnot. Nehledej chyby kde nejsou - elektronika se hlídá sama a pokud něco vybočí z tolerance řekne ti to.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator